Zakazany owoc

Zakazany owoc. Yildiz i Ender zginą? Wyjaśniamy, jak kończy się 4. sezon. Oto, co jeszcze przed nami - ZDJĘCIA

"Zakazany owoc" powoli się kończy. W finale 4. sezonu powieje grozą. Ostatnie sceny będą trzymać widzów w niepewności. Czy Yildiz i Ender zginą w ostatnim odcinku "Zakazanego owocu"? Wyjaśniamy, co się wydarzy. Zobacz też GALERIĘ ZDJĘĆ.

Spis treści

  1. "Zakazany owoc" kiedy koniec? Który sezon emituje TVP?
  2. "Zakazany owoc" – najważniejsze wydarzenia 4. sezonu
  3. "Zakazany owoc". Dramatyczny finał 4. sezonu. Kto zginie?

"Zakazany owoc" kiedy koniec? Który sezon emituje TVP?

"Zakazany owoc" to jeden z największych hitów tureckiej telewizji. Słynna opowieść o zawiłych losach Yildiz (w tej roli Eda Ece) oraz Ender (Şevval Sam) trafiła do Polski latem 2022 roku. TVP emituje obecnie już 4. sezon "Zakazanego owocu" – turecki serial doczekał się u nas już przeszło 250 odcinków.

Finał 4. sezonu "Zakazanego owocu" już niebawem, a co będzie dalej? Czy Telewizja Polska pokaże wszystkie sześć sezonów "Yasak Elma"? Nie mamy na razie takiej pewności.

"Zakazany owoc" – najważniejsze wydarzenia 4. sezonu

Czwarty sezon "Zakazanego owocu" zdominowały sensacyjne i tragiczne wydarzenia. Halit (Talat Bulut) odbudował swoje finansowe imperium, ale kiedy postanowił się świadomie wycofać i przejść na emeryturę, wydarzyła się tragedia. Biznesmena spotkała straszna śmierć. Halit podczas szarpaniny z Yildiz, Ender i Sahiką runął ze schodów, uderzył głową w podłogę i zmarł. Wcześniej zdążył jednak po raz drugi poślubić Ender podczas głośnego ślubu w 250. odcinku "Zakazanego owocu".

W 4. sezonie zobaczyliśmy definitywny koniec związku Ender i Kayi. Nadzieje widzów na to, że tych dwoje jeszcze się zejdzie pogrzebała siostra prawnika.

W tym sezonie "Zakazanego owocu" pożegnamy również Sahikę – kobieta najpierw podstępem poślubi Hasana, a następnie zostanie śmiertelnie postrzelona w jednym z ostatnich odcinków 4. sezonu! Kto ją zabije?

Yildiz przez cały 4. sezon musiała lawirować między Ender i Sahiką. Blondynka po śmierci Halita znajdzie nowego męża. To dziedzic fortuny Kuyucu. Dla przystojnego Çağataya kompletnie straci głowę, ale czy będzie z nim szczęśliwa?

"Zakazany owoc". Dramatyczny finał 4. sezonu. Kto zginie?

Czwarty sezon serialu "Zakazany owoc" kończy się dramatycznie. W finale w domu Hasana Aliego, czyli nowego udziałowca Argun Holding, wybucha bomba. W willi będą wtedy Ender i Yildiz. Jak groźny okaże się dla nich wybuch? Czy Yildiz i Ender go przeżyją?

Dowiesz się tego z naszej galerii. Tam wyjaśniamy, jaki będzie koniec 4. sezon serialu "Zakazany owoc". Sprawdź, co czeka Ender i Yildiz.

Listen on Spreaker.
Najnowsze