Zakazany owoc

Zakazany owoc. Śmierć Halita to jeszcze nic! Wkrótce wydarzy się kolejna tragedia. Zdradzamy, kto zginie

Śmierć Halita to początek czarnej serii w serialu "Zakazany owoc". Już niebawem widzowie tureckiej telenoweli pożegnają kolejną postać. Kto tym razem umrze w tureckim serialu? Kaya będzie w rozsypce!

Spis treści

  1. Sahika z serialu "Zakazany owoc" zginie? Wyjaśniamy, co się wydarzy
  2. "Zakazany owoc" VOD - gdzie oglądać turecki serial?

Przez turecki serial "Zakazany owoc" przetacza się fala zmian. W 4. sezonie "Yasak Elma" Halit wrócił na moment do gry, ale jego historia szybko dobiegła końca. Talat Bulut rozstał się z serialem w atmosferze skandalu. Śmierć Halita w 255. odcinku "Zakazanego owocu" wstrząsnęła fanami produkcji.

Czytaj też: Tak będzie wyglądał pogrzeb Halita z serialu "Zakazany owoc"

Najbliższy tydzień będzie przełomowy dla wszystkich fanów tej tureckiej telenoweli. Oprócz śmierci i pogrzebu Halita, zobaczymy rozstanie Kayi i Ender, poznamy też nowego przystojniaka, dla którego głowę straci Yildiz. To jeszcze nie wszystko.

Już niebawem w serialu "Zakazany owoc" rozegra się kolejny dramat i zginie jedna z głównych bohaterek. Wymiana aktorów trwa w najlepsze!

Sahika z serialu "Zakazany owoc" zginie? Wyjaśniamy, co się wydarzy

Sahika (w tej roli Nesrin Cavadzade) to jedna z czołowych antagonistek w serialu "Zakazany owoc". Siostra Kayi knuje i mąci, żeby popsuć szyki Ender i Yildiz. Podła i obłudna brunetka próbowała już uwieść Halita, a następnie owinęła sobie wokół palca Nadira i przyczyniła się do jego śmierci.

Teraz Sahika chce zdobyć przychylność nowego biznesmena - Hasana Ali Kuyucu. Czy jej się to uda? Przed nami szybki ślub i kolejna tragedia! Nie wszyscy wiedzą, ale dni Sahiki także są już policzone - 4. sezon "Zakazanego owocu" będzie jej ostatnim.

Hasan będzie próbował otruć Sahikę, ale ona wywinie się od śmierci. "Jedyne czego chcę, to wsadzić go do więzienia, a potem wyjadę do brata" – powie w jednym z odcinków Sahika.

Jak zginie Sahika z "Zakazanego owocu" i co wydarzy się na chwilę przed jej śmiercią? Po szczegóły zajrzyj do naszej galerii. Tam szczegółowo wyjaśniamy, jaki będzie koniec Sahiki.

"Zakazany owoc" VOD - gdzie oglądać turecki serial?

Turecki serial "Zakazany owoc" jest na antenie telewizyjnej Dwójki od czerwca 2022 r. Obecnie TVP pokazuje już 4. sezon pełnej intryg i sekretów historii, której głównymi bohaterkami są Yildiz i Ender.

Serial można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15. "Zakazany owoc" jest również dostępny za darmo online, na platformie streamingowej TVP VOD.

Listen on Spreaker.
Najnowsze