Zakazany owoc

Skandal za kulisami serialu Zakazany owoc. Talat Bulut oskarżony o molestowanie! Dlatego Halit musiał zginąć? - ZDJĘCIA

2023-07-09 20:56

Halit z tureckiego serialu "Zakazany owoc", którego gra 67-letni aktor Talat Bulut, zginie w dramatycznych okolicznościach w 255 odcinku! Śmierć Halita nastąpi tuż po tym jak spadnie ze schodów we własnej willi. Tragedia rozegra się na oczach Yildiz (Eda Ece), Ender (Sevval Sam) i Sahiki (Nesrin Cavadzade)! Zanim Talat Bulut odszedł z "Zakazanego owocu" na planie wybuchł skandal. 19-letnia asystentka kostiumografa oskarżyła go o molestowanie. Zapadł nawet wyrok w tej sprawie, a relacje Buluta z kolegami z produkcji uległy zmianie. Czy właśnie dlatego Halit musiał zginąć? Poznaj szczegóły.

Śmieć Halita w 255 odcinku serialu "Zakazany owoc". Tak zginie były mąż Yildiz

Halit Argun zginie w 255 odcinku "Zakazanego owocu". Śmierć króla biznesu, który zbankrutował, ale udało mu się odzyskać władzę oraz pieniądze i który ma na sumieniu wiele występków, nastąpi podczas desperackiej walki Yildiz o odzyskanie syna HalitCana z rąk byłego męża! W poniedziałek, 10.07.2023, Talat Bulut ostatni raz pojawi się w tureckim serialu. Ale koniec Halita wcale nie oznacza finału "Zakazanego owocu". Obecnie TVP 2 pokazuje 4. sezon pełnej intryg i sekretów historii Yildiz i Ender, a w oryginalej wersji produkcja liczy 6 sezonów.

Wiadomo już, że po śmierci Halita w 4 sezonie "Zakazanego owocu" w życiu Yildiz pojawi się kolejny mężczyzna. Tym razem dużo młodszy, ale także bajecznie bogaty Cagatay Kuyucu (w tej roli Berk Oktay), syn Hasana, bogacza z branży turystycznej, który po śmierci Halita przejmie częściowo władzę w jego firmie.

Zapewne niewielu fanów "Zakazanego owocu" wie, że pod koniec zdjęć do pierwszego sezonu na planie wybuchł seksualny skandal z udziałem 67-letniego Buluta. Aktor, który w Turcji jest prawdziwym gwiazdorem, należy do absolutniej czołówki, został oskarżony o molestowanie przez 19-letnią asystentkę kostiumografa. Według jej wersji, gdy w ramach pracy chciała poprawić mu krawat, on zaprosił ją za kulisy i pocałował.

Aferę na planie "Zakazanego owocu" skomentowała wówczas sama Eda Ece. - Mieliśmy dobry sezon, coś takiego wydarzyło się dobę przed naszym ostatnim dniem zdjęciowym - powiedziała serialowa partnerka Talata Buluta. Mimo oskarżeń, dowody przeciwko aktora nie zostały potwierdzone. Sąd go uniewinnił od stawianych zarzutów.

Później serialowy Halit z "Zakazanego owocu" wytoczył 19-latce sprawę o odszkodowanie. Wielu jednak uwierzyło w te oszczerstwa, skoro na ekranie Bulut wcielał się w postać tak obrzydliwego bohatera. Aktor przyznał, że choć od wyroku jego relacje z kolegami z planu nieco się zmieniły, nie chciał rezygnować z pracy. Później jednak i tak musiał odejść. Scenarzyści zaplanowali śmierć Halita w 4 sezonie "Zakazanego owocu" i Bulut nie miał na to żadnego wpływu.

Najnowsze