Zakazany owoc

"Zakazany owoc". Halit znika z tureckiego serialu. Wiemy, kto go zastąpi. Yildiz kompletnie straci dla niego głowę! - ZDJĘCIA

To koniec wątku Halita Arguna w serialu "Zakazany owoc". Biznesmen naprawdę umrze i już nie wróci. Kto go zastąpi? Poznajcie nowego przystojniaka, który zawróci Yildiz w głowie po śmierci Halita.

Spis treści

  1. "Zakazany owoc" po śmierci Halita. Co się wydarzy?
  2. Çağatay Kuyucu nową miłością Yildiz. Kim jest Berk Oktay?

"Zakazany owoc" po śmierci Halita. Co się wydarzy?

W najnowszych odcinkach "Zakazanego owocu" Yildiz (Eda Ece) nie będzie miała lekko. Po śmierci Halita i wykluczeniu ze spadku, dziewczyna będzie musiała zakasać rękawy i szybko znaleźć pracę. Asuman (Melisa Doğu) postanowi zawalczyć o córkę.

Matka Yildiz będzie naciskać, aby ta jak najszybciej się ustatkowała i znalazła właściwego, czyli bogatego partnera. W poszukiwania męża dla Yildiz zaangażują się niemal wszyscy. To Caner pokaże jej zdjęcia tajemniczego Cagataya, określając go mianem "najbardziej pożądanego kawalera w Stambule". Co o nim wiemy?

Çağatay Kuyucu nową miłością Yildiz. Kim jest Berk Oktay?

Çağatay Kuyucu (w tej roli Berk Oktay) to syn Hasana – bogacza z branży turystycznej, który po śmierci Halita przejmie częściowo władzę w jego firmie.

Berk Oktay, czyli odtwórca roli Çağataya, to turecki model i aktor, który urodził się 28 października 1982 roku w Ankarze. Jako model pracował dla takich marek jak Dolce & Gabbana oraz Prada. W 2003 roku wygrał także konkurs na Najlepszego Modela w Turcji.

Oktay po raz pierwszy w roli aktora zadebiutował w 2007 roku, w serialu "Tatlı Bela Fadime". Polscy widzowie mogą go kojarzyć z telenoweli "Nadzieja i miłość" ("Benim Hala Umudum Var") z 2013 roku.

Prywatnie aktor ma za sobą nieudane małżeństwo z prawniczką Merve Şarapçıoğlu. Jego drugą żoną została Yıldız Çağrı Atiksoy, którą poślubił w 2022 roku. Ukochana Berka Oktaya także jest aktorką. To ona wcieliła się w rolę Malhun Hatun w serialu "Kuruluş: Osman".

Zdradzamy, że Berk Oktay pojawi się po raz pierwszy w 256. odcinku serialu "Zakazany owoc". Czy Yildiz i Çağatay będą razem? Jak będzie wyglądało ich pierwsze spotkanie? Po szczegóły zajrzyj do naszej galerii. Tam przedstawiam nowego bohatera serialu "Zakazany owoc" i wyjaśniamy najważniejsze kwestie fabularne.

Najnowsze