Zakazany owoc

"Zakazany owoc". Mamy list Kayi do Ender. Aż łzy napływają do oczu! Wyjaśniamy, jak to się skończy

To koniec wątku Kayi i Ender w serialu "Zakazany owoc"? Brunetka liczy jeszcze na pojednanie, ale po przeczytaniu listu od ukochanego, nie będzie już mieć żadnej nadziei. Jego słowa rozrywają serce. W galerii wyjaśniamy, jaki będzie finał ich miłosnej historii. Przygotujcie chusteczki!

Spis treści

  1. Potworny dramat Ender! Te słowa złamią jej serce

Kaya (Barış Kılıç) i Ender (Sevval Sam) są jedną z najpiękniejszych par z serialu "Zakazany owoc". Ich związek pełen jest wzlotów i upadków - od początku porusza serca widzów na całym świecie.

Przypominamy, że Kaya to nastoletnia miłość Ender. Para doczekała się syna Yigita, ale Ender oddała chłopca do adopcji. Po latach Yigit wywrócił świat swoich rodziców do góry nogami. Ender i Kaya pobrali się i wydawało się, że są na dobrej drodze, aby się razem zestarzeć.

Czytaj też: Wielkie zmiany w serialu "Zakazany owoc". Zdradzamy, kto zastąpi Halita

Niestety, na drodze do ich szczęścia stanęła Sahika. Siostra Kayi uknuła intrygę, aby raz na zawsze pozbyć się Ender. Kiedy zamach na jej życie się nie powiódł, Sahika wplątała brata i jego ukochaną w zdradę, która doprowadziła do tego, że Kaya i Ender się rozstali. Niedługo potem Ender ponownie poślubiła Halita. Wszystko po to, aby się zemścić.

Ender pójdzie jednak po rozum do głowy i już niebawem spróbuje przeprosić Kayę – jednak będzie już za późno. Zdradzamy, że Kaya nie wybaczy Ender. Mężczyzna zdecyduje się zerwać z nią kontakt. Jak do tego dojdzie?

Potworny dramat Ender! Te słowa złamią jej serce

Już niebawem Ender na zaproszenie Kayi przybędzie do jego domu. Nie zastanie jednak ukochanego, ale Fatma poinformuje ją o pozostawionym dla niej liście. Brunetka będzie zaskoczona i zacznie przeczuwać najgorsze. Co Kaya napisał w liście do Ender? Te słowa łamią serce!

Ender, długo o tym myślałem. Teraz nie ma znaczenia to, co powiedziałaś. Między nami wydarzyło się tyle złego. Nie mogę o tym wszystkim zapomnieć. A Ty, myślę, że nie pożałujesz i wrócisz do swoich ambicji. Ja jestem już zmęczony kłamstwami. Te ciągłe gry mnie wykończyły. Próbowałem się dostosować, ale to okazało się niemożliwe. Chcę spokoju i zaczynam nowe życie. Mam nadzieję, że uda mi się to z Yigitem. Bez względu na to, co się stało… Pamiętaj, że zawsze wyciągnę do Ciebie pomocną dłoń. Żegnaj.

Po przeczytaniu listu Ender zaleje się łzami. Kobieta będzie musiała się pogodzić z decyzją ukochanego, ale nie przyjdzie jej to łatwo!

Czy to definitywny koniec relacji Ender i Kayi? Przed nami jeszcze niejeden zwrot akcji! Jeśli chcesz dowiedzieć się, co czeka tych dwoje, to koniecznie zajrzyj do naszej galerii. Tam zdradzamy, jak potoczą się ich dalsze losy.

"Zakazany owoc" VOD - gdzie oglądać turecki serial?

Turecki serial "Zakazany owoc" jest na antenie telewizyjnej Dwójki od czerwca 2022 r. Obecnie TVP pokazuje już 4. sezon pełnej intryg i sekretów historii, której głównymi bohaterkami są Yildiz i Ender.

Serial można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15. "Zakazany owoc" jest również dostępny za darmo online, na platformie streamingowej TVP VOD.

"Zakazany owoc" - obsada

Eda Ece - Yildiz,Talat Bulut - Halit ArgunŞevval Sam - Ender ArgunBarış Aytaç - CanerŞafak Pekdemir - ZehraNesrin Cavadzade - SahikaMelisa Doğu - AsumanBarış Kılıç - KayaGökhan Alkan - KerimDoğaç Yıldız - YigitBuçe Buse Kahraman - Lila

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze