Zakazany owoc

"Zakazany owoc". Tak zginie Halit Argun. Zobacz jego ostatnie chwile w tureckim serialu

W serialu "Zakazany owoc" wydarzy się tragedia. Widzowie będą musieli pożegnać się z jednym z najważniejszych bohaterów. Dramat rozegra się w pięknej willi Halita. Kto zginie? Wyjaśniamy, co wydarzy się w "Zakazanym owocu".

Spis treści

 1. Atmosfera w serialu "Zakazany owoc" się zagęszcza!
 2. Co się stanie z Halitem w serialu "Zakazany owoc"?
 3. Kto umrze w "Zakazanym owocu"?

Serial "Zakazany owoc" ma w Polsce mnóstwo fanów, którzy z zapartym tchem śledzą losy ambitnej Yildiz (Eda Ece) i przebiegłej Ender (Sevval Sam).

Atmosfera w serialu "Zakazany owoc" się zagęszcza!

Najnowsze odcinki przynoszą mnóstwo nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zacznijmy od ślubu Halita i Yildiz, który dla blondynki był wielką kompromitacją. Halit porzucił ją przy ołtarzu dla Ender!

Później odebrał jej syna. Yildiz straciła prawo do opieki nad dzieckiem po tym jak Ender i Caner dostarczyli Halitowi zdjęcia z jej schadzki z Kerimem. Biznesmen uważa, że Yildiz dopuściła się zdrady i teraz nie pozwala jej widywać się z małym HalitCanem.

Czas sprawdzić, co wydarzy się dalej. Jakie zwroty akcji przygotowali twórcy serialu w kolejnych odcinkach? Wiemy, że bardzo lubicie, kiedy dzielimy się z wami szczegółami dotyczącymi fabuły. Tym razem chodzi o Halita.

Co się stanie z Halitem w serialu "Zakazany owoc"?

Halit Argun to biznesmen, który miał u stóp cały świat, ale w 3. sezonie upadł na samo dno. Stracił firmę, a jego rodzina musiała wyprowadzić się z okazałej willi i zamieszkać w skromnym domu na przedmieściach. W najnowszych odcinkach Halitowi udało się odzyskać władzę, wpływy i pieniądze. Co z nim teraz będzie?

Czy Halit z "Zakazanego owocu" zginie? To pytanie zadają sobie wszyscy fani tureckiej telenoweli. Już teraz zdradzamy, że dni Halita są już policzone!

Czytaj też: Wielkie zmiany w serialu "Zakazany owoc". Zdradzamy, kto zastąpi Halita

Yildiz w 255. odcinu "Zakazanego owocu" robi wszystko, aby odzyskać dziecko – łamie zakaz odwiedzin i w porozumieniu z Aysel (w tej roli Vildan Vatansever) wchodzi do pokoju synka. Gdy wraca Halit, w domu wybucha koszmarna awantura, która zakończy się tragedią.

- Wynoś się stąd! No już!

- Puść moją rękę – będzie krzyczeć Yildiz.

Czytaj też: Zakazany owoc - tak będzie wyglądał pogrzeb Halita. Morze łez i rozpacz dzieci

Kto umrze w "Zakazanym owocu"?

W galerii szczegółowo wyjaśniamy, co wydarzy się dalej. Jak zginie Halit z "Zakazanego owocu"? Zobacz zdjęcia, które wszystko zdradzają!

"Zakazany owoc" VOD - gdzie obejrzeć po polsku?

Turecki serial "Zakazany owoc" jest na antenie telewizyjnej Dwójki od czerwca 2022 r. Obecnie TVP pokazuje już 4. sezon pełnej intryg i sekretów historii, której głównymi bohaterkami są Yildiz i Ender.

Serial można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15. "Zakazany owoc" jest również dostępny za darmo online, na platformie streamingowej TVP VOD.

"Zakazany owoc" - obsada

 • Eda Ece - Yildiz,
 • Talat Bulut - Halit Argun
 • Şevval Sam - Ender Argun
 • Barış Aytaç - Caner
 • Şafak Pekdemir - Zehra
 • Nesrin Cavadzade - Sahika
 • Melisa Doğu - Asuman
 • Barış Kılıç - Kaya
 • Gökhan Alkan - Kerim
 • Doğaç Yıldız - Yigit
 • Buçe Buse Kahraman - Lila
Listen on Spreaker.
Najnowsze