Zakazany owoc

Zakazany owoc. Przełomowy tydzień w tureckim serialu. Ostatnie pożegnanie to nie wszystko

Jesteście ciekawi, co wydarzy się po tym, jak Kaya i Ender ostatecznie się rozstaną? W najmniej spodziewanym momencie z serialem "Zakazany owoc" pożegna się uwielbiany aktor. Zapraszamy do galerii, gdzie poznasz więcej szczegółów. Sprawdź streszczenia odcinków i przekonaj się, co jeszcze wydarzy się w drugim tygodniu lipca.

Spis treści

  1. "Zakazany owoc" w drugim tygodniu lipca. Co wydarzy się w odcinkach 255-259?
  2. Zakazany owoc: sprawdź streszczenia odcinków i zobacz nowe zdjęcia

"Zakazany owoc" w drugim tygodniu lipca. Co wydarzy się w odcinkach 255-259?

  • Desperacki krok Yildiz, która chce zobaczyć syna,
  • Śmierć i pogrzeb głównego bohatera,
  • Nowy mężczyzna w życiu Yildiz,
  • Nowy plan Sahiki.

Nadchodzący tydzień (10-16.07) będzie dla widzów serialu "Zakazany owoc" przełomowy. W najbliższych odcinkach zadzieje się wiele złego. Już informowaliśmy, że koniec miłości Ender i Kayi zbliża się wielkimi krokami. Poruszający list nie pozostawi żadnych złudzeń.

Ender, długo o tym myślałem. Teraz nie ma znaczenia to, co powiedziałaś. Między nami wydarzyło się tyle złego. Nie mogę o tym wszystkim zapomnieć. A Ty, myślę, że nie pożałujesz i wrócisz do swoich ambicji. Ja jestem już zmęczony kłamstwami. Te ciągłe gry mnie wykończyły. Próbowałem się dostosować, ale to okazało się niemożliwe. Chcę spokoju i zaczynam nowe życie. Mam nadzieję, że uda mi się to z Yigitem. Bez względu na to, co się stało… Pamiętaj, że zawsze wyciągnę do Ciebie pomocną dłoń. Żegnaj – napisze Kaya.

W lipcu w serialu "Zakazany owoc" Yildiz straci syna. Halit odbierze jej dziecko, a blondynka będzie załamana. Niedługo potem dojdzie do tragedii. Fani tureckiej telenoweli chyba nie przypuszczali, że twórcy zdecydują się zakończyć wątek jednej z kluczowych postaci. Ta śmierć wstrząśnie widzami "Zakazanego owocu".

Czytaj też: Wielkie zmiany w serialu "Zakazany owoc". Nowy przystojniak w życiu Yildiz

Już w 256. odcinku serialu "Zakazany owoc" do obsady dołączy Berk Oktay, który wcieli się w nowy obiekt westchnień Yildiz. Widzowie poznają przystojnego Çağataya. Czy zagości w serialu na dłużej? O tym przekonamy się już niebawem.

Zakazany owoc: sprawdź streszczenia odcinków i zobacz nowe zdjęcia

Jesteś ciekawy, co jeszcze wydarzy się w serialu "Zakazany owoc"? Zajrzyj do naszej galerii – tam znajdziesz najnowsze streszczenia odcinków oraz zdjęcia z serialu "Zakazany owoc" na kolejny tydzień.

Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany