Zakazany owoc

"Zakazany owoc" 251. Yildiz nie zdąży pożegnać się z synem! Łzy same cisną się do oczu

Co wydarzy się po głośnym ślubie Halita? W 251. odcinku serialu "Zakazany owoc" rozegra się prawdziwy dramat. Halit odbierze Yildiz dziecko, a zrozpaczona matka nie będzie mogła się z dzieckiem nawet pożegnać.

Spis treści

  1. Ślub Halita z Yildiz nie dojdzie do skutku
  2. "Zakazany owoc" odcinek 151. Co się wydarzy?
  3. Rozdzierająca serce scena - zobacz zdjęcia
  4. "Zakazany owoc" odc. 151 – kiedy oglądać w TV?

Ślub Halita z Yildiz nie dojdzie do skutku

Stało się! Ten ślub z serialu "Zakazany owoc" przejdzie do historii. W 150. odcinku tureckiej telenoweli Halit nie ożenił się ani z Yildiz ani z Sahiką. Mężczyzna podczas uroczystości oznajmił, że jest już mężem… Ender!

Brunetka, która zawarła z byłym mężem pakt, wkroczyła dumnie przed ołtarz i zakasowała wszystkich. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Co będzie dalej?

"Zakazany owoc" odcinek 151. Co się wydarzy?

W 151. odcinku "Zakazanego owocu" Yildiz zatrzyma się u przyjaciółki Asuman. Sahika będzie z kolei próbowała wzbudzić litość Kai, udając, że ma depresję. Ender chce zabłysnąć w roli pani domu i przygotowuje dla domowników wystawną kolację. Tymczasem z Ameryki niespodziewanie wraca Yigit, który nie ma bladego pojęcia o tym, że jego matka poślubiła Halita.

Rozdzierająca serce scena - zobacz zdjęcia

W finale 151. odcinka "Zakazanego owocu" zobaczymy dramat Yildiz – Halit wyrzuci ją z rezydencji i odbierze jej syna! Mały HalitCan będzie płakał wniebogłosy. Biznesmen pozwoli co prawda spędzić Yildiz ostatnią noc z synkiem, ale już następnego dnia jego prawnik zjawi się, aby odebrać chłopca. Yildiz nie będzie wtedy w domu!

- Nie ma Yildiz, nie oddam dziecka dopóki ona się nie zjawi - zaprotestuje Asuman, ale na nic się to zda.

Zobacz w galerii zdjęcia z tego odcinka "Zakazanego owocu". Jaka będzie reakcja Yildiz?

"Zakazany owoc" odc. 151 – kiedy oglądać w TV?

151. odcinek "Zakazanego owocu" zostanie wyemitowany na antenie TVP2 już we wtorek, 4 lipca 2023 r., o godz. 17:15. "Zakazany owoc" można także oglądać za darmo online, na platformie streamingowej TVP VOD.

Najnowsze