Tureckie seriale

"Zakazany owoc" odcinek 250. Halit wykiwa wszystkich. Takiego ślubu jeszcze nie było! Zobacz zdjęcia z uroczystości

Już w 250. odcinku serialu "Zakazany owoc" zobaczymy ślub Halita z Yildiz. Jak będzie przebiegać uroczystość? Możecie się mocno zdziwić! Sprawdź, co wydarzy się podczas ślubu biznesmena.

Spis treści

  1. Ślub Yildiz i Halita w serialu "Zakazany owoc". Co się wydarzy?
  2. Kiedy drugi ślub Halita z Yildiz w tv?

"Zakazany owoc" od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15 w TVP2

"Zakazany owoc" (oryginalny tytuł: "Yasak Elma") przekroczył w Polsce liczbę 200 odcinków. TVP emituje obecnie 4. sezon tureckiej telenoweli, a przed widzami jeszcze wiele potężnych zwrotów akcji.

Ślub Yildiz i Halita w serialu "Zakazany owoc". Co się wydarzy?

Obecnie oczy wszystkich skierowane są na Halita Arguna (w tej roli Talat Bulut), któremu w końcu udało się wyjść z finansowego dołka i dziś znów jest na szczycie. Na początku 4. sezonu "Zakazanego owocu" biznesmen przeprowadził się z dziećmi do nowej rezydencji i zaproponował Yildiz (Eda Ece) małżeństwo. Blondynka była wniebowzięta! Choć podoba jej się Kerim (w tej roli Gökhan Alkan), Yildiz dla własnych korzyści, postanawia trwać u boku Halita.

Przeciwna małżeństwu Yildiz z Halitem jest Ender (w tej roli Şevval Sam). Brunetka, która dopiero co rozwiodła się z Kayą (Barış Kılıç) trafnie zauważy, że Yildiz robi to tylko dla zysku i wygody, a tak naprawdę jest po uszy zakochana w Kerimie.

Zobacz ile tu kosztowności, jesteś od tego uzależniona Yildiz! Wychodzisz za Halita tylko po to, aby móc z tego wszystkiego korzystać. I tylko on o niczym nie wie. Nie wie, że jesteś zakochana w Kerimie – wykrzyczy Ender.

Świadkiem sprzeczki Ender z Yildiz będą Halit i Erim. Czy biznesmen usłyszał o czym rozmawiały? Ta zagadka jest punktem wyjścia dla scenariusza kolejnych odcinków serialu "Zakazany owoc", które poprzedzają wielkie wydarzenie – ślub Yildiz z Halitem.

Czytaj też: "Zakazany owoc". To wydarzy się pod koniec czerwca. Awantura zaraz przed ślubem!

Kiedy drugi ślub Halita z Yildiz w tv?

Napięcie w tureckim serialu sięgnie wkrótce zenitu. Czy Halit rzeczywiście poślubi Yildiz? Biznesmen największą niespodziankę zostawił na koniec!

Zdradzamy, że ślubną ceremonię będziemy mogli zobaczyć w poniedziałek, 3 lipca, o godz. 17:15 na antenie TVP2.

W galerii wyjaśniamy, co dokładnie wydarzy się w nadchodzących odcinkach tureckiej telenoweli. Takiego ślubu jeszcze nie widzieliście!

Jak dobrze znasz tureckie aktorki? Quiz dla największych fanów tureckich seriali

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się aktorka, która jest żoną Buraka Özçivita?

"Zakazany owoc" VOD - gdzie oglądać turecki serial?

Turecki serial "Zakazany owoc" można oglądać na antenie telewizyjnej Dwójki od czerwca 2022 r. Obecnie TVP pokazuje już 4. sezon pełnej intryg i sekretów historii, której głównymi bohaterkami są Yildiz i Ender.

Serial można oglądać na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15. "Zakazany owoc” jest również dostępny za darmo online, na platformie streamingowej TVP VOD.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze