Tureckie seriale

Zakazany owoc. Nowy serial zamiast Yasak Elma! Zdradzamy pierwsze szczegóły. Będzie kolejny hit?

Dzieje się! Wiemy, jaki serial zastąpi "Zakazany owoc". Jak udało nam się ustalić, w miejsce "Yasak Elma" wejdzie kolejna telenowela z gwiazdorską obsadą. Co ciekawe, jej reżyserem będzie Ece Erdek, czyli twórca "Zakazanego owcu". Wszystko nam mówi, że to będzie kolejny hit prostu z Turcji! Poznajcie pierwsze szczegóły.

Spis treści

 1. "Zakazany owoc" – turecki hit, który doczekał się 6 sezonów
 2. Jaki serial zastąpi "Zakazany owoc"?
 3. O czym jest "Kirli Sepeti"?
 4. Halil İbrahim Ceyhan odszedł z "Emanet", żeby zagrać "Kirli Sepeti"

"Zakazany owoc" – turecki hit, który doczekał się 6 sezonów

"Zakazany owoc" – tego tureckiego serialu polskim widzom nie trzeba chyba przedstawiać. To niekwestionowany hit kanału FOX w Turcji, który trafił do polskiej telewizji w czerwcu 2022 roku.

Pierwsze dwa sezony "Zakazanego owocu" skupiały się wokół losów dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep, ale gdy historia tej drugiej dobiegła na ekranie końca, jej miejsce zajęła znana już widzom Ender. Teraz to przygody zadziornej brunetki i blond piękności elektryzują widzów w Polsce, gdzie pokazywany jest już 4. sezon "Zakazanego owocu".

Jaki serial zastąpi "Zakazany owoc"?

TVP emituje obecnie 4. sezon "Zakazanego owocu", ale "Yasak Elma" liczy w sumie sześć serii. W Turcji produkcja dobiegła już końca. Nic dziwnego, że włodarze tureckiego FOX-a zaczęli rozglądać się za nową telenowelą, która zajmie miejsce uwielbianego "Zakazanego owocu".

Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły i dzielimy się nimi w tym tekście. "Kirli Sepeti" to tytuł serialu, który zastąpi w Turcji "Zakazany owoc".

O czym jest "Kirli Sepeti"?

"Kirli Sepeti" w wolnym tłumaczeniu "Kosz na pranie/Kosz na brudy" ma opowiadać historię pokojówek, które pracują w domach bogaczy. Brzmi znajomo? Tak zaczęła się w końcu historia Yildiz z "Zakazanego owocu", która była służącą w domu Halita i Ender.

"Kirli Sepeti" ma skupić się na wydarzeniach po samobójstwie jednej z pokojówek. Dlaczego targnęła się na swoje życie? Jak do tego doszło? Czy ktoś jej w tym "pomógł"? Te pytania z pewnością będą zadawać sobie widzowie serialu "Kirli Sepeti".

Halil İbrahim Ceyhan odszedł z "Emanet", żeby zagrać "Kirli Sepeti"

Kto zagra w "Kirli Sepeti"? Halil İbrahim Ceyhan to gwiazdor serialu "Emanet", który jest obecnie emitowany w Polsce na antenie TVP1. Dla fanów tej tureckiej telenoweli mamy jednak fatalną informację. Ceyhan pożegnał się z rolą w serialu "Dziedzictwo" w 2023 roku. Turecki aktor bez wahania przyjął propozycję kanału FOX i już niebawem rozpocznie zdjęcia na planie "Kirli Sepeti", czyli serialowej nowości, która ma wypełnić lukę po "Zakazanym owocu".

Przypominamy, że nieco wcześniej z serialu "Emanet" odeszła Sıla Türkoğlu, która od początku wcielała się w postać Seher.Kto jeszcze zagra w "Kirli Sepeti"? Halilowi İbrahimowi Ceyhanowi na ekranie towarzyszyć będzie znana widzom w Polsce z "Elif" i "Zapukaj do moich drzwi" piękna Melisa Döngel. Oprócz niej w serialu, który ma zastąpić w Turcji "Zakazany owoc" zagrają:

 • Fehmi Karaaslan,
 • Nihan Doga,
 • Ayça Bingöl,
 • Devrim Yakut,
 • Serkay Tütüncü,
 • Ceren Moray,
 • Cansu Tosun,
 • Bestemsu Özdemir.

Czytaj też: Tak się kończy 4. sezon "Zakazanego owocu". Yildiz i Ender zginą?

Kiedy premiera serialu "Kirli Sepeti"?

Spokojnie! Dziennikarka Birsen Altuntaş wskazuje, że zdjęcia do serialowej nowości kanału FOX wystartują dopiero 15 sierpnia. Kiedy "Kirli Sepeti" trafi na antenę? Tego na razie nie wiadomo.

Najnowsze

Materiał sponsorowany