Tureckie seriale

"Emanet" bez Seher? Sıla Türkoğlu odeszła z serialu "Dziedzictwo"! Widzów czekają wielkie zmiany! Od kiedy aktorka nie pojawi się już w telenoweli?

Wielkie zmiany w telenoweli "Dziedzictwo"! Uwielbiana przez widzów Sıla Türkoğlu nie gra już głównej bohaterki. Na planie pojawi się inna aktorka, która - co ciekawe - wcale nie jest Turczynką! Dlaczego Sıla Türkoğlu rozstała się z produkcją? Kim jest Nanuka Stambolishvili, która ją zastępuje?

Spis treści

  1. Telenowela "Emanet" skradła serca widzów w Polsce 
  2. Seher z serialu "Dziedzictwo" 
  3. Dlaczego Sıla Türkoğlu rozstała się z telenowelą "Emanet"? 
  4. Wiemy, kto zastąpi Silę Tirkoglu na planie "Emanet"
  5. "Dziedzictwo" w Polsce 
  6. Zobacz, jak wygląda Nanuka Stambolishvili, czyli nowa aktorka w telenoweli "Dziedzictwo" 

Telenowela "Emanet" skradła serca widzów w Polsce 

Turecki serial "Emanet", którego tytuł tłumaczymy jako "Dziedzictwo" przyciąga przed ekrany telewizorów rzesze fanów produkcji znad Bosforu. Telenowela zadebiutowała na antenie TVP1 wiosną 2023 roku i szybko skradła serca widzów. "Emanet" to historia bogatego biznesmena Yamana oraz pochodzącej z biednej rodziny Seher. 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Czytaj także: W rolę Yamana wciela się turecki przystojniak

Seher z serialu "Dziedzictwo" 

W główne role w telenoweli od samego jej początku wcielają się Halil İbrahim Ceyhan oraz Sıla Türkoğlu. Choć w Polsce wyemitowanych zostało dopiero kilkadziesiąt pierwszych docinków tureckiego hitu, już wiadomo, że w pewnym momencie Sıla Türkoğlu zniknie z ekranów i zostanie zastąpiona inną aktorką! Stanie się to dokładnie od 417. odcinka produkcji, czyli w trzecim sezonie. 

Czytaj także: Yaman planuje ucieczkę z Yusufem! Co z Seher?

Dlaczego Sıla Türkoğlu rozstała się z telenowelą "Emanet"? 

O odejściu odtwórczyni głównej roli z serialu zrobiło się w Turcji głośno w 2022 roku. Wtedy to Sıla Türkoğlu poinformowała fanów, że rozstaje się w produkcją. 

Sıla Türkoğlu, główna aktorka naszego serialu, poinformowała nas, że nie chce grać w nowych odcinkach, a ta prośba nie została przez nas pozytywnie rozpatrzona, ponieważ podpisała kontrakt na trzy sezony. W ostatnim tygodniu zdjęć, aktorka za pośrednictwem prawnika zażądała natychmiastowego rozwiązana umowy, inaczej nie pojawi się na planie. Odrzuciliśmy jej żądania, umowa wciąż ją obowiązuje - poinformowała wytwórnia Karamel Yapım.

Aktorka opuściła serial pod koniec drugiego sezonu i to w atmosferze skandalu. Sila Turkoglu oskarżyła produkcję o mobbing, m.in. zmuszanie jej do pracy w trudnych warunkach, nawet gdy chorowała i prezentowała zaświadczenie lekarskie. 

Czytaj także: Zobacz prywatne zdjęcia Sili Tirkoglu z "Emanet"

Wiemy, kto zastąpi Silę Tirkoglu na planie "Emanet"

W odcinkach, które zostały nakręcone po odejściu Sili Tirkoglu z "Dziedzictwa", na planie pojawiła się Nanuka Stambolishvili. Wcieli się ona w postać Nany. Co ciekawe Nanuka Stambolishvili nie jest Turczynką, a gruzińską modelką, projektantką, tancerką i aktorką. Nowa bohaterka "Dziedzictwa" urodziła się w 1990 roku w Gruzji. Zanim trafiła do telenoweli "Dziedzictwo" zagrała kilka epizodycznych ról w serialach. 

"Dziedzictwo" w Polsce 

Polscy widzowie, aby poznać nową bohaterkę "Dziedzictwa", będą musieli jeszcze poczekać, o ile oczywiście TVP zdecyduje się na wyemitowanie telenoweli w całości. Historia zna przypadki, kiedy lubiany tytuł był ucinany po którymś sezonie i nie wrócił już na ekrany. 

Aktualnie w naszym kraj emitowane są pięćdziesiąte odcinki "Emanet". Przypomnijmy, że Nanuka Stambolishvili pojawi się w produkcji dopiero w jej trzecim sezonie. 

Zobacz, jak wygląda Nanuka Stambolishvili, czyli nowa aktorka w telenoweli "Dziedzictwo" 

Listen on Spreaker.
Najnowsze