Tureckie seriale

"Dziedzictwo" ("Emanet"). Yusuf ucieknie z domu dziecka i trafi w ręce handlarza dziećmi!

Widzowie tureckiej telenoweli "Dziedzictwo" w najbliższym czasie będą świadkami tragedii małego Yusufa. Zabrany z rezydencji rodziny Kirimli chłopiec trafi do domu dziecka, gdzie będzie prześladowany przez inne dzieci. Malec zdecyduje się na ucieczkę, podczas której trafi w ręce... handlarza dziećmi! Wyjaśniamy, co stanie się z Yusufem w "Emanet".

Spis treści

  1. Ikbal dopięła swego i pozbyła się Yusufa z rezydencji 
  2. Yusuf ucieknie z domu dziecka i trafi w ręce handlarza dziećmi! 
  3. Co stanie się z Yusufem? 
  4. "Dziedzictwo" - o czym jest serial? 

W pierwszych lipcowych odcinkach serialu "Dziedzictwo" spora część akcji skupi się wokół małego Yusufa, który - za sprawą intrygi przebiegłej Ikbal - trafił do domu dziecka. Nie będzie to jednak najgorsza rzecz, jaka go spotka. 

Ikbal dopięła swego i pozbyła się Yusufa z rezydencji 

Yaman (Halil İbrahim Ceyhan) i Seher (Sıla Türkoğlu), poprzez wspólną opiekę nad małym Yusufem, zaczynali się do siebie zbliżać. Ich relacja nie umknęła okrutnej Ikbal, która doszła do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie pozbycie się chłopca z rezydencji. Rozkazała swojemu człowiekowi, by złożył donos do opieki społecznej. 

Pod nieobecność Yamana malec został odebrany z rezydencji rodziny Kirimli. Zrozpaczona Seher nie będzie mogła nic zrobić, by powstrzymać pracowników opieki. Yusuf odjedzie, a wszystkiemu będzie przyglądała się Ikbal, rozkoszując się swoim zwycięstwem. 

Czytaj także: To on wciela się w rolę Yamana w serialu "Emanet"

Yusuf ucieknie z domu dziecka i trafi w ręce handlarza dziećmi! 

Pobyt w domu dziecka będzie dla malca koszmarem. Nie dość, że będzie przerażony nową sytuacją, to będzie jeszcze narażony na dokuczających mu kolegów. Ostatecznie Yusuf podejmie nierozważną decyzję o ucieczce z sierocińca. Yaman, kiedy dowie się o tym, że chłopiec zniknął, wpadnie w szał, a Seher będzie załamana. Z pomocą policji rozpoczną oszukiwania dziecka. Yusuf trafi w ręce... handlarzy dziećmi...

Co stanie się z Yusufem? 

Już dziś zdradzamy, że szeroko zakrojone poszukiwania, przyniosą skutek. To Yamanowi, jeszcze przed przyjazdem policji, uda się oswobodzić Yusufa. Nie będzie jednak spokojnie mógł wrócić z bratankiem do rezydencji. Podejmie decyzję, która będzie ciosem dla Seher. 

Tymczasem, w poniższej galerii szczegółowo wyjaśniamy, co dokładnie się wydarzy się w serialu "Dziedzictwo" w pierwszym tygodniu lipca

"Dziedzictwo" - o czym jest serial? 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Najnowsze

Materiał sponsorowany