Tureckie seriale

Zakazany owoc. Ender w kostnicy identyfikuje zwłoki Sahiki! Ten tydzień widzowie zapamiętają na długo. Co się wydarzy?

Ender, Sahika i Hasan Ali toczą bój i wygląda na to, że wszystkie chwyty są dozwolone. Już niebawem obie strony sięgną po… truciznę. Kto tym razem zginie? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Zakazany owoc" w nadchodzących odcinkach.

Spis treści

  1. Walka Ender, Sahiki i Hasana Alego trwa! Kto wygra?
  2. "Zakazany owoc". Co wydarzy się w odcinkach: 284, 285, 286, 287?
  3. O serialu "Zakazany owoc"

Walka Ender, Sahiki i Hasana Alego trwa! Kto wygra?

Ender (Şevval Sam) i Sahika (Nesrin Cavadzade) z serialu "Zakazany owoc" poświęciły swoje akcje w firmie, aby wyjść z więzienia. Od tego momentu kobiety bezskutecznie próbują odzyskać władzę (i akcje), ale Hasan Ali – wbrew pozorom - jest wytrawnym graczem i ani myśli im w tym pomóc.

Mężczyzna nie nabiera się na kłamstwa Ender i Sahiki i jak na razie wychodzi z tego pojedynku z tarczą.

"Zakazany owoc". Co wydarzy się w odcinkach: 284, 285, 286, 287?

Sahika i Ender się nie poddają i próbują nastawić Mahmuta przeciwko Hasanowi Alemu. Panie, aby dopiąć w końcu swego sięgną wkrótce po truciznę! Zatruty deser wręczą wrogowi już w poniedziałek, 21 sierpnia. Mężczyzna nie pozostanie im dłużny. Czy także spróbuje pozbyć się Sahiki w podobny sposób?

Przypominamy, że finał 4. sezonu serialu "Zakazany owoc" zbliża się wielkimi krokami, a atmosfera w tureckiej telenoweli z każdym kolejnym odcinkiem gęstnieje. Zanim TVP pokaże wybuchowy finał "Zakazanego owocu", Sahika zaginie. Co ją czeka?

Tego dowiemy już już po 21 sierpnia. Sahika w 285. odcinku "Zakazanego owocu" zjawi się w domu Hasana Alego i po wypiciu tajemniczego napoju zemdleje i zaginie.

Co będzie dalej? W galerii znajdziesz najnowsze streszczenia odcinków serialu "Zakazany owoc".

O serialu "Zakazany owoc"

Początkowo "Zakazany owoc" opowiadał historię dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, podstępna bizneswomen, która była żoną Halita Arguna. Yildiz i Ender nie pałały do siebie sympatią, ale zawsze potrafiły współdziałać, w imię "wyższego dobra".

TVP emituje już 4. sezon "Zakazanego owocu". Z serialem pożegnało się już kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut. Yildiz jest obecnie żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek wisi na włosku. Ender i Sahika zwarły szyki, by pogrążyć nowego szefa holdingu i tym samym ojca Cagataya - Hasana Alego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze