Tureckie seriale

Zakazany owoc. Tragiczny pożar w 301. odcinku! Kto zginie? Wyjaśniamy, co sie wydarzy

W serialu "Zakazany owoc" dojdzie do tragedii. Dom Yildiz stanie w płomieniach i stanie się śmiertelną pułapką dla Yildiz i jej męża. Zakochani utknął w jednym z pomieszczeń i nie będą w stanie się wydostać. Kto zginie? Co będzie z Yildiz, Cagatayem i małym HalitCanem? Wyjaśniamy!

Spis treści

  1. Zakazany owoc: Dramat goni dramat. Co się wkrótce wydarzy?
  2. Pożar w 301. odcinku serialu "Zakazany owoc". Mamy zdjęcia
  3. "Zakazany owoc" kiedy koniec? Który sezon pokazuje TVP?

Zakazany owoc: Dramat goni dramat. Co się wkrótce wydarzy?

"Zakazany owoc" od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15 w TVP2

Yildiz po śmierci Halita próbuje ułożyć sobie życie u boku przystojnego Cagataya. Początkowo ich związek skazany jest na porażkę – matka mężczyzny nie akceptuje Yildiz i robi wszystko aby się jej pozbyć. Feride uważa, że wybranka Cagataya jest łowczynią posagów. Za dziewczyną wstawi się jednak ojciec mężczyzny – Hasan, który jest rozwiedziony z Feride.

Pisaliśmy już o tym, że Yildiz i Cagatay wezmą cichy ślub. Ich relacja stanie jednak pod znakiem zapytania, gdy Yildiz wraz z Ender i Sahiką trafi do aresztu. Wszystko z powodu donosu w sprawie śmierci Halita.

Czytaj także: Zakazany owoc. Minie 5 lat i stanie się TO! Wyjaśniamy, o co chodzi z 302. odcinkiem

Czy Yildiz i Cagatay będą razem szczęśliwi? Już niebawem atmosfera wokół tej dwójki znowu się zagęści. Dziewczyna nakryje ukochanego z inną kobietą w hotelu.

Cagatay poszedł w ślady ojca. Cansu zniszczyła rodzinę twojego syna – powie oburzona Feride w rozmowie z Hansanem.

Spotkanie Cagataya z Cansu będzie ukartowane i choć nic ich nie łączy, to Yildiz nie będzie chciała rozmawiać z mężem i wyniesie się z willi. Cagatay będzie zabiegał o małżonkę, a ta wkrótce się ugnie i da mu kolejną szansę.

Pożar w 301. odcinku serialu "Zakazany owoc". Mamy zdjęcia

Gdy wszystko wróci powoli do normy, w życiu Yildiz i Cagataya rozpęta się piekło. Zakochani utknął w płonącym budynku.

Kto podpali willę Yildiz? Czy straży pożarnej uda się im pomoc? Wszystkiego dowiesz się z naszej galerii. Tam wyjaśniamy, kto doprowadzi do potwornej tragedii w "Zakazanym owocu".

"Zakazany owoc" kiedy koniec? Który sezon pokazuje TVP?

"Zakazany owoc" to jeden z największych hitów tureckiej telewizji. Słynna opowieść o zawiłych losach Yildiz (w tej roli Eda Ece) oraz Ender (Şevval Sam) trafiła do Polski latem 2022 roku. TVP emituje obecnie już 4. sezon "Zakazanego owocu" – turecki serial doczekał się u nas już przeszło 260 odcinków.

Finał 4. sezonu "Zakazanego owocu" już niebawem, a co będzie dalej? Czy Telewizja Polska pokaże wszystkie sześć sezonów "Yasak Elma"? Nie mamy na razie takiej pewności.

"Zakazany owoc" VOD - gdzie oglądać turecki serial?

Serial można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15. "Zakazany owoc" jest również dostępny za darmo online, na platformie streamingowej TVP VOD.

Znasz się na polskich serialach? Sprawdź, czy dopasujesz aktorów do odgrywanych postaci

Pytanie 1 z 8
Kogo zagrał Stanisław Mikulski?
quizserial
Najnowsze