Tureckie seriale

Zakazany owoc. Minie 5 lat i stanie się TO! Krok po kroku wyjaśniamy, o co chodzi z 302. odcinkiem. Będzie przeskok w czasie? ZDJĘCIA

Już wkrótce w serialu "Zakazany owoc" wszystko się zmieni! W tureckiej telenoweli nastąpi kilkuletni przeskok w czasie. Sprawdź, co czeka Yildiz – prezentujemy streszczenie 302. odcinka i wyjaśniamy wszystkie zawiłości tego epizodu w naszej galerii zdjęć.

Spis treści

  1. "Zakazany owoc". Przeskok w czasie o 5 lat w 302. odcinku
  2. Zakazany owoc 302. Kiedy i gdzie oglądać w tv?
  3. Tak zmieni się życie Yildiz, Ender, Sahiki i Hasana. Sprawdź!
  4. "Zakazany owoc" 302., streszczenie odcinka

Małymi krokami zbliżamy się do ostatniego odcinka 4. sezonu "Zakazanego owocu". Najbliższe odcinki to będzie emocjonalny rollercoaster. Co się wydarzy? Serial "Zakazany owoc" zaliczy przeskok w czasie.

"Zakazany owoc". Przeskok w czasie o 5 lat w 302. odcinku

W tureckim serialu "Zakazany owoc" nastąpi niebawem pięcioletni przeskok w czasie. Yıldız zatruła się dymem podczas pożaru i zapadła w śpiączkę! Po przebudzeniu będzie musiała odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości. Co ją czeka?

Yildiz wybudzi się ze śpiączki w 302. odcinku "Zakazanego owocu" i dowie się, że straciła męża i… synka! Chłopca wychowują teraz Cagatay i wredna Cansu – to ją HalitCan nazwa teraz swoją matką.

Na tym jednak nie koniec niespodzianek! W 302. odcinku "Zakazanego owocu" dowiemy się, że życie Sahiki, Hasana oraz Ender także zmieniło się o 180 stopni. Ciekawostką jest, kogo poślubiła Ender i co spotkało Sahikę.

Zakazany owoc 302. Kiedy i gdzie oglądać w tv?

Widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość, bo ten odcinek trafi na antenę dopiero za jakiś czas. Premiera 302. odcinka serialu "Zakazany owoc" w czwartek, 14 września, o godz. 17:15 w TVP2.

CZYTAJ TEŻ: Powrót Kayi w serialu "Zakazany owoc". Ender z trudem złapie oddech!

Tak zmieni się życie Yildiz, Ender, Sahiki i Hasana. Sprawdź!

Niektórzy widzowie już się zastanawiają, co scenarzystom strzeliło do głowy, że zdecydowali się na taki zabieg. Wszystko wyjaśniamy w galerii zdjęć! Jedno jest pewne - scenarzyści "Zakazanego owocu" mają bogatą wyobraźnię i właśnie po raz kolejny to udowodnili.

"Zakazany owoc" 302., streszczenie odcinka

Mija pięć lat. Yildiz w końcu wybudza się ze śpiączki. Z trudem przychodzi jej odnalezienie się w zupełnie nowym dla niej świecie. Odkrywa, że jej syn Halitcan skończył sześć lat. Chłopca wychowują Cagatay i Cansu, którzy ku jej zaskoczeniu się pobrali. Na dodatek Sedai podstępem związał się z Ender. Pozbawił też Hasana Alego majątku, przez co mężczyzna zarabia na życie, sprzedając kebaby.

"Zakazany owoc" – o czym jest turecki serial?

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma”) to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

TVP emituje już 4. sezon "Zakazanego owocu". Z serialem pożegnało się już kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut. Yildiz jest obecnie żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek wisi na włosku. Ender i Sahika zwarły szyki, by pogrążyć nowego szefa holdingu i tym samym ojca Cagataya - Hasana Alego.

Listen on Spreaker.
Najnowsze