Tureckie seriale

"Zakazany owoc". Przeskok w czasie? Wyjaśniamy, o co chodzi! Tego nikt się nie spodziewał

Wielkimi krokami zbliża się przedziwny moment w serialu "Zakazany owoc". Dlaczego twórcy zdecydowali się na taki krok? Widzowie będą w szoku, gdy dowiedzą się, co czeka Yildiz. Skutki pożaru będą dla niej fatalne. Ulubienica widzów straci męża i dziecko!

Spis treści

  1. 4. sezon "Zakazanego owocu" to czas pożegnań i obsadowych roszad
  2. Wielkie zmiany w serialu "Zakazany owoc". Co się wydarzy?

Scenarzyści serialu "Zakazany owoc" dwoją się i troją, aby sprostać oczekiwaniom widzów i stale ich zaskakiwać. Po śmierci i pogrzebie Halita, cichym ślubie Yildiz i Cagataya i wielkim pożarze, w "Zakazanym owocu" przyjdzie czas na kolejny zwrot akcji. Zdębieliśmy, gdy odkryliśmy co się wkrótce stanie.

4. sezon "Zakazanego owocu" to czas pożegnań i obsadowych roszad

Śmierć Halita była dla wszystkich szokiem. Wielu widzów nadal liczy na to, że Talat Bulut, który wcielał się w serialowego biznesmena, jeszcze powróci, ale musimy uciąć te spekulacje. Halit z serialu "Zakazany owoc" nie żyje i już nie wróci.

Nie tylko on pożegnał się z serialem "Zakazany owoc" w 4. sezonie. Związek Kayi i Ender nie przetrwał próby czasu. Serialowy Kaya (Barış Kılıç) wyjechał z synem Yigitem (Doğaç Yıldız) i więcej ich nie zobaczymy.

W 4. sezonie "Zakazanego owocu" umrze Sahika. O tym, co się dokładnie się wydarzy możesz przeczytać w naszym poprzednim tekście.

Czytaj też: Serial "Zakazany owoc" sypie się na naszych oczach. Kolejna gwiazda odchodzi!

Następca Halita, czyli Hasan Ali (Erdal Özyağcılar) także zginie, w tragicznym finale 4. sezonu "Zakazanego owocu".

Wielkie zmiany w serialu "Zakazany owoc". Co się wydarzy?

Zanim jednak widzom przyjdzie się pożegnać z Sahiką i Hasanem, czeka ich zadziwiający zwrot akcji. Straszny pożar będzie początkiem nieszczęść w życiu Yildiz (w tej roli Eda Ece), ale tego, co ją wkrótce czeka, chyba nikt się nie spodziewał.

Z naszej galerii poniżej dowiesz się wszystkiego! Sprawdź, co wydarzy się na chwilę przed wybuchowym finałem 4. sezonu serialu "Zakazany owoc".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze