Zakazany owoc

"Zakazany owoc". Ślub Yildiz i Çağataya. Padną naprawdę okrutne słowa. To się w głowie nie mieści!

Będzie kolejny ślub w serialu "Zakazany owoc". Tym razem nie będzie to jednak wystawna uroczystość z pompą i długą listą gości. Yildiz i Çağatay pobiorą się na przekór Feride. W głowie się nie mieści, co Yildiz usłyszy od matki swojego ukochanego.

Spis treści

  1. "Zakazany owoc". Feride zada Yildiz bolesny cios!
  2. Ślub Yildiz i Çağataya z "Zakazanego owocu". Zobacz zdjęcia

Yildiz (w tej roli Eda Ece) niebawem ponownie wyjdzie za mąż. Kobieta, która ma na swoim koncie małżeństwo z Kemalem oraz ślub z Halitem, po jego śmierci znalazła szczęście u boku Çağataya (w tej roli Berk Oktay).

To przystojny i charyzmatyczny biznesmen oraz dziedzic fortuny Kuyucu. Mężczyzna ma żal do ojca i po rozwodzie rodziców trzyma stronę matki. Ta mocno ingeruje w jego życie.

Çağatay jest zdeklarowanym singlem i ani myśli się żenić, ale kiedy poznaje Yildiz, jego świat wywraca się do góry nogami. To dla niej Çağatay postanawia zmienić swoje życie, a to nie podoba się jego matce.

Największą obawą Feride jest to, że Çağatay poślubi niewłaściwą osobę i odstawi ją na boczny tor. Kobieta zrobi wszystko, aby do tego nie dopuścić. Chce znaleźć dla syna wybrankę, która będzie - w jej mniemaniu - godna zostać żoną Çağataya.

"Zakazany owoc". Feride zada Yildiz bolesny cios!

Feride (w tej roli Gülenay Kalkan) się nie patyczkuje. Nie znosi Yildiz i się z tym nawet nie kryje. Już niebawem matka Çağataya wygarnie ukochanej syna, co o niej myśli.

Yildiz pojedzie na spotkanie z Feride. Dziewczyna liczy, że jeśli da się poznać matce Çağataya, ta się do niej przekona i ją polubi.

Posłuchaj Yildiz. Sama jesteś matką. Ty również w przyszłości możesz znaleźć się w sytuacji, że nie będzie akceptować wybranki swojego dziecka… - zacznie Feride, ale Yildiz nie da jej skończyć.

Właściwie mamy ze sobą coś wspólnego – palnie blondynka. Samotnie wychowywała pani syna, ja również - doda.

Owszem, wychowałam samotnie dziecko, ale nie szukałam kogoś… Poświęciłam całe życie mojemu dziecku – zauważy Feride. Poślubiłaś kogoś starszego o jakieś 30 lat, prawda? - dopyta matka Çağataya.

Wtedy Feride przejdzie do rzeczy:

Zniszczyłaś małżeństwo tego mężczyzny i poślubiłaś go, a żeby wzmocnić swoją pozycję, urodziłaś mu dziecko. Potem, kiedy ten mężczyzna umierał, ty korzystałaś z życia. Nie mów mi tylko, że to było małżeństwo z miłości. Zabawiasz się z facetami, a potem poznajesz mojego syna i grasz niewinną matkę. Wybacz, ale nie mogę oddać mojego jedynego syna osobie, która szuka majątku. A i nie daj się zwieść uśmiechniętej twarzy Hasana. On też nie będzie chciał, aby jego jedyne dziecko poślubiło wdowę z dzieckiem – wypali Feride.

Ślub Yildiz i Çağataya z "Zakazanego owocu". Zobacz zdjęcia

Feride będzie próbować zeswatać Çağataya z Sahiką, ale to na nic. Yildiz i Çağatay pobiorą się w tajemnicy przed wszystkimi! Zobacz w galerii, jak będzie wyglądał cichy ślub Yildiz i Çağataya

Najnowsze

Materiał sponsorowany