Zakazany owoc

Serial "Zakazany owoc" sypie się na naszych oczach. Kolejna gwiazda odchodzi! Co się stało?

Sahika to jedna z najciekawszych bohaterek serialu "Zakazany owoc". Zepsuta do szpiku kości siostra Kayi już niebawem zniknie jak Halit. Dlaczego? Nesrin Cavadzade odeszła z "Zakazanego owocu" w atmosferze skandalu. Co się wydarzyło?

Spis treści

  1. "Zakazany owoc" - kim jest Sahika, czyli Nesrin Cavadzade?
  2. Jak zginie Şahika w serialu "Zakazany owoc"?
  3. "Zakazany owoc" kiedy koniec? Który sezon emituje TVP?

"Zakazany owoc" - kim jest Sahika, czyli Nesrin Cavadzade?

Sahika to czarny charakter z serialu "Zakazany owoc", tureckiej telenoweli, którą emituje obecnie TVP. Sahika jest siostrą Kayi i największym wrogiem Ender i Yildiz. Kobieta nie ma w sobie za grosz miłości i współczucia. Jeśli czegoś pragnie, żadna siła nie może jej powstrzymać.

W postać Sahiki wciela się Nesrin Cavadzade, turecka aktorka pochodzenia azerbejdżańskiego, która urodziła się 30 lipca 1982 roku w Baku. Nesrin Cavadzade w wieku 11 lat przeprowadziła się z rodzicami do Stambułu i tu rozpoczęła swoją zawodową drogę. Jeszcze podczas studiów na Uniwersytecie Marmara wyreżyserowała pięć filmów krótkometrażowych. Potem poświęciła się pracy przed kamerą.

Dziś Nesrin Cavadzade znana jest nie tylko z serialu "Zakazany owoc", ale także "Üç Kurus", zagrała również w serialu "Ethos" Netfliksa.

Jak zginie Şahika w serialu "Zakazany owoc"?

Dni Sahiki, którą w serialu "Zakazany owoc" ożywiła Nesrin Cavadzade są już niestety policzone. O tym, jak zakończy się wątek Şahiki pisaliśmy w naszym poprzednim tekście. Dlaczego aktorka odeszła z serialu? Sprawa jest zagmatwana. "Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Ja też was kocham. Legendy nie umierają" – tak z widzami pożegnała się Nesrin Cavadzade.

Nesrin Cavadzade wcielała się w postać Şahiki od 2. sezonu "Zakazanego owocu". Widzowie z wielką ekscytacją oglądali jej przygody i mimo podłego charakteru, siostra Kayi miała wielu swoich zwolenników. Nieporozumienie pod koniec czwartego sezonu spowodowało, że Cavadzade opuściła ekipę serialu "Zakazany owoc", odchodząc w atmosferze skandalu.

Co dokładnie wydarzyło się na planie tureckiej telenoweli? Dlaczego wątek Sahiki został zakończony? Dowiesz się tego z naszej galerii.

"Zakazany owoc" kiedy koniec? Który sezon emituje TVP?

"Zakazany owoc" to jeden z największych hitów tureckiej telewizji. Słynna opowieść o zawiłych losach Yildiz (w tej roli Eda Ece) oraz Ender (Şevval Sam) trafiła do Polski latem 2022 roku. TVP emituje obecnie już 4. sezon "Zakazanego owocu" – turecki serial doczekał się u nas już przeszło 250 odcinków.

Finał 4. sezonu "Zakazanego owocu" już niebawem, a co będzie dalej? Czy Telewizja Polska pokaże wszystkie sześć sezonów "Yasak Elma"? Nie mamy na razie takiej pewności.

Jak dobrze znasz tureckie aktorki? Quiz dla największych fanów tureckich seriali

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się aktorka, która jest żoną Buraka Özçivita?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze