Zakazany owoc

Kolejna masakra w serialu "Zakazany owoc". Zehra zatłucze go pogrzebaczem?! Sprawdziliśmy, by uciąć wszelkie spekulacje

Czarna seria w serialu "Zakazany owoc" trwa w najlepsze. Już niebawem dojdzie do masakry w domu Hasana, a Zehra po raz kolejny raz znajdzie się pod ścianą. Czy córka zmarło Halita pójdzie siedzieć za coś, czego nie zrobiła? Wyjaśniamy, co już niebawem wydarzy się w tureckiej telenoweli.

Spis treści

  1. "Zakazany owoc" w Polskiej telewizji. Który sezon emituje teraz TVP?
  2. Kolejna śmierć w serialu "Zakazany owoc". Kto tym razem zginie?
  3. Zehra z "Zakazanego owocu" oskarżona o morderstwo

"Zakazany owoc" w Polskiej telewizji. Który sezon emituje teraz TVP?

Tureckie seriale już od niemal dekady święcą triumfy w Polsce. Wszystko zaczęło się w 2014 roku, kiedy na antenie TVP zagościło słynne "Wspaniałe stulecie" z Meryem Uzerli w roli głównej. To właśnie ten serial rozpoczął modę na tureckie telenowele w polskiej telewizji.

Obecnie jedną z najpopularniejszych tureckich produkcji w Polsce jest "Zakazany owoc", czyli "Yasak Elma". Opowieść o burzliwych losach pięknej i rządnej bogactwa Yildiz (w tej roli Eda Ece) oraz przebiegłej Ender (Şevval Sam) zadebiutowała w Polsce latem 2022 roku i z miejsca stała się hitem. TVP pokazuje już 4. serię "Zakazanego owocu", który w Turcji doczekał się w sumie sześciu sezonów.

Kolejna śmierć w serialu "Zakazany owoc". Kto tym razem zginie?

Czwarty sezon serialu "Zakazany owoc" powoli zbliża się do końca, a z każdym kolejnym odcinkiem, atmosfera w domu nowego biznesmena – Hasana, będzie się zagęszczać. O tym, co wydarzy się w finale 4. sezonu już pisaliśmy. W serialu dojdzie do tragedii i to niejednej, bo wybuch bomby w willi Hasana Kuyucua to jeszcze nie wszystko!

Niebawem widzom przyjdzie pożegnać się z kolejnym bohaterem. O kim mowa?

Na chwilę przed finałem 4. sezonu "Zakazanego owocu" córka zmarłego Halita Arguna wpakuje się w poważne tarapaty. "Zehra jeszcze dorzuci do pieca, będzie kolejne morderstwo" – piszą fani serialu w mediach społecznościowych, prześcigając się w domysłach, co konkretnie wydarzy się w tureckiej telenoweli.

Czytaj także: To wydarzy się w sierpniu w serialu "Zakazany owoc". Ślub i aresztowanie!

Zehra z "Zakazanego owocu" oskarżona o morderstwo

Zehra straciła ojca, a sensem jej życia stał się Mert, z którego wyszła za mąż. Ten ukrywał jednak przed nią, że ma dziecko, a gdy Zehra się o tym dowiedziała, wpadła w rozpacz i zaczęła łykać leki, które podsunęła jej Sahika.

W dniu, w którym w domu Hasana rozegra się dramat, Zehra straci kontakt z rzeczywistością i będzie na wpół przytomna.

W galerii wyjaśniamy, co dokładnie wydarzy się w serialu "Zakazany owoc". Zehra da sobie wmówić, że zabiła człowieka pogrzebaczem!

Listen on Spreaker.
Najnowsze