Tureckie seriale

"Zakazany owoc". Cagatay i Cansu razem w łóżku! To koniec jego małżeństwa z Yildiz? - ZDJĘCIA

Cansu zrobi wszystko, żeby uwieść Cagataya i zostać jego żoną! Już niebawem zobaczymy, jak zaciągnie go do łóżka. "Powiedziałeś mi, że zakochałeś się we mnie od pierwszego wejrzenia" - powie dziewczyna. Zobacz, co wydarzy się w serialu "Zakazany owoc".

Spis treści

  1. Cansu chce zostać żoną Cagataya!
  2. "Zakazany owoc" – o czym jest serial?

Związek Yildiz (Eda Ece) i Cagataya (Berk Oktay) to na razie pasmo nieporozumień. Matka mężczyzny nie akceptuje jego nowej wybranki i tylko knuje, jak się jej pozbyć. Blondynka co rusz wpada przez w tarapaty, które przeskakuje z mniejszą lub większą gracją.

Jeszcze w sierpniu br. Yildiz zostanie oskarżona o kradzież portfela znajomej Hasana Alego. Cagatay będzie miał już tego wszystkiego dość i oznajmi wszystkim, że chce się rozwieść. Cansu od razu zarzuci na niego swoje sidła. Czy uda się jej zbliżyć do męża Yildiz?

Cansu chce zostać żoną Cagataya!

Dotarliśmy do zdjęć z nadchodzących odcinków "Zakazanego owocu", które nie pozostawiają żadnych złudzeń. Relacja Cagataya i Yildiz wisi na włosku.

Już niebawem na antenie TVP zostanie wyemitowany odcinek, w którym Cagatay będzie upijał się ze smutku w barze. Cansu nie przepuści takiej okazji i szybko do niego dołączy, udając dobrą przyjaciółkę.

Posłuchaj, Yildiz ma nieciekawą przeszłość, ale przecież cię kocha, prawda? - będzie drążyć temat Cansu.

Dziewczyna zaciągnie w końcu Cagataya do łóżka! A gdy ten otworzy rano oczy, będzie w szoku! Bardzo szybko pojawią się wyrzuty sumienia:

Ja naprawdę nic nie pamiętam, byłem bardzo pijany – powie z przerażeniem w głosie.

Co będzie dalej? Dowiesz się tego z naszej galerii! Zobacz, w jaki sposób Cansu wmówi Cagatayowi, że się przespali. Myślicie, że między nimi rzeczywiście do czegoś doszło?

"Zakazany owoc" – o czym jest serial?

"Zakazany owoc" ("Yasak Elma") to turecka telenowela, która była emitowana w Turcji w latach 2019-2023. Serial o losach przebojowej Yildiz (Eda Ece) i przebiegłej Ender (Sevval Sam) doczekał się sześciu sezonów. Telewizja Polska zaczęła emitować "Zakazany owoc" latem 2022 r. i obecnie pokazuje już 4. sezon przygód Yildiz i Ender.

Serial można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15. "Zakazany owoc" jest również dostępny za darmo online, na platformie streamingowej TVP VOD.

Najnowsze