Tureckie seriale

Czy Halit wróci do serialu "Zakazany owoc"? Te wydarzenia wstrząsną 4. sezonem! Oto, co jeszcze przed nami - ZDJĘCIA

"Zakazany owoc" nieubłaganie zbliża się do końca 4. sezonu. Oto nasze wielkie podsumowanie, w którym znajdziecie odpowiedzi na najbardziej nurtujące was pytania. Czy Halit jeszcze wróci, a Ender i Kaya będą razem? W galerii ZDJĘĆ przypominamy najważniejsze momenty czwartej odsłony tureckiej telenoweli i wyjaśniamy, co jeszcze się wydarzy.

Spis treści

  1. Jak zaczyna się 4. sezonu "Zakazanego owocu"?
  2. Halit Argun wraca do gry
  3. Ślub i trzy panny młode
  4. Śmierć Halita Arguna
  5. Rozstanie Kayi i Ender
  6. "Zakazany owoc". Jak się kończy 4. sezon?

Finał serialu "Zakazany owoc" w Turcji został pokazany 5 czerwca 2023 r., wraz z emisją ostatniego odcinka 6. sezonu. Już informowaliśmy, jaki serial szykuje teraz dla swoich widzów stacja FOX. Emisja "Zakazanego owocu" w Polsce wciąż trwa, a widzowie mogą teraz oglądać czwarty sezon przygód Yildiz i Ender. Trzeba przyznać, że w tej tureckiej telenoweli dzieje się tyle, że czasami trudno połapać się w zawiłych intrygach i koneksjach, dlatego przychodzimy z pomocą!

Do wybuchowego finału pozostało jeszcze trochę czasu, ale my już teraz - specjalnie dla was -przygotowaliśmy wielkie podsumowanie 4. sezonu serialu "Zakazany owoc", w którym przypominamy najważniejsze wątki. Pamiętacie, jak zaczyna się ta seria "Yasak Elma"?

Jak zaczyna się 4. sezonu "Zakazanego owocu"?

Emisja 4. sezonu serialu "Zakazany owoc" w Polsce rozpoczęła w piątek, 26 maja 2023 r. To wtedy na antenie TVP pokazano 225. odcinek, w którym Halit (w tej roli Talat Bulut) odzyskuje dawny blask.

Halit Argun wraca do gry

Przypominamy, że pod koniec 3. sezonu, zuchwały biznesmen stracił wszystko i poczuł smak biedy. Halit musiał zamieszkać z rodziną na przedmieściach, ale udało mu się znaleźć wyjście z trudnej sytuacji i na początku 4. sezonu wrócił z tarczą, proponując Yildiz (Eda Ece) ponowne małżeństwo.

Ślicznej blondynce i matce jego dziecka udało się jednak rozwinąć własny biznes, a wokół niej zaczął się kręcić przystojny Kerim (Gökhan Alkan). Powrót Halita na szczyt nie jest przez to wcale taki łatwy.

Czytaj też: W kostnicy identyfikuje zwłoki Sahiki! Ten tydzień widzowie zapamiętają na długo

Ślub i trzy panny młode

Blondynka finalnie godzi się po raz drugi zostać żoną Halita, ale nie kieruje się miłością, a rozsądkiem i wygodą. Brak szczerości nie popłaca, a Yildiz zostaje wykiwana przez Halita w dniu ślubu, w którym wystąpiły trzy panny młode: Yildiz, Sahika i Ender.

To właśnie ta ostatnia została po raz drugi żoną Halita. Oboje chcieli utrzeć nosa swoim partnerom: Halit Yildiz, a Ender Kayi, z którym dopiero co się rozwiodła.

Śmierć Halita Arguna

Śmierć Halita Arguna była jednym z najważniejszych momentów 4. sezonu "Zakazanego owocu". Halit zmarł wskutek nieszczęśliwego wypadku – spadł ze schodów we własnym domu podczas szarpaniny z Ender, Yildiz i Sahiką. Widzowie z trudem przyjęli informację o jego śmierci, a w sieci zaroiło się od spekulacji. Niektórzy nadal uważają, że Halit jeszcze powróci.

Jaka jest prawda? Dowiesz się tego z naszej galerii.

Rozstanie Kayi i Ender

Kayi i Ender byli piękną parą, ale intrygi Sahiki doprowadziły do tego, że rodzice Yigita postanowili się rozwieść. Czy to definitywny koniec ich miłości? Zdradzamy, że Kaya jeszcze powróci – szczegóły wyjaśniamy w galerii.

"Zakazany owoc". Jak się kończy 4. sezon?

Do końca 4. sezonu "Zakazanego owocu" pozostało już tylko kilkanaście odcinków (oczywiście według tureckiej numeracji), bo TVP pokazuje serial w wersji międzynarodowej, a co za tym idzie, długie tureckie epizody są dzielone na dwa lub trzy krótsze odcinki.

Ostatni odcinek 4. sezonu wprawi wszystkich w osłupienie. Ender i Yildiz znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, bo w budynku, w którym będą przebywać wybuchnie bomba.

Co z nimi będzie?

W galerii poniżej przypominamy najważniejsze wydarzenia z 4. sezonu "Zakazanego owocu" i zdradzamy kolejne bardzo istotne wątki fabularne, które dopiero przed nami!

Listen on Spreaker.
Najnowsze