BrzydUla 2 sezon. Koszmarne warunki na planie! Aktorzy nie mogą grać przez jedną rzecz

i

Autor: Player BrzydUla 2 sezon. Koszmarne warunki na planie! Aktorzy nie mogą grać przez jedną rzecz

BrzydUla 2 sezon. Koszmarne warunki na planie! Aktorzy nie mogą grać przez jedną rzecz

2021-06-29 11:59

Na planie "BrzydUla 2" panują koszmarne warunki! Aktorzy mają bardzo trudne zadanie, bo nie mogą grać przez jedną rzecz. Okazuje się, że Julia Kamińska i Filip Bobek nie zawsze mogą bez problemu nagrywać kolejne odcinki "BrzydUla 2". Przed serialowymi Ulą i Markiem trudne zadanie, bo czekają ich kolejne dni kryzysu, a namiętny pocałunek pod koniec minionego sezonu nie był w żaden sposób wiążący. Dobrzańscy będą musieli mierzyć się z dużymi przeciwnościami.

Utrudnienia w pracy na planie "BrzydUla 2"

W "BrzydUla 2" po wakacjach 2021 będzie się sporo działo, a wszystko przez niedokończony spór Dobrzańskich. Niestety na planie "BrzydUla 2" pojawił się poważny problem, z którym produkcja nie do końca umie sobie poradzić. Panują upały, a aktorzy mają utrudnioną pracę nad swoimi scenami, które często odbywają się na zewnątrz. Palące słońce uniemożliwia bohaterom odegranie swoich ról, więc zdecydowano się na radykalny krok. Na planie "BrzydUla 2" powstała "plenerowa klimatyzacja", która ma zraszać wodą osoby przebywające na dworze. 

Przeczytaj: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Piekło przed domem Uli i Marka! Co oni zrobili biednemu Kubie?

Jak widać na nagraniu z prac nad "BrzydUla 2", które pojawiło się na Instagramie, aktorzy mogą liczyć na ochłodzenie w formie wody. Niestety to nie rozwiązuje trudności w nagraniu poszczególnych scen. Dobrzańscy w "BrzydUla 2" po wakacjach 2021 będą nadal w kryzysie. Ich wybuch namiętności i gorący pocałunek nie oznaczał, że Ula i Marek do siebie wrócą i stworzą szczęśliwą rodzinę. Niestety okaże się, że ich rozwód nadal będzie wisiał w powietrzu, a pozew będzie aktualny. Jest jednak szansa, że w końcu dojdzie do pojednania. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3255: Michał doprowadzi do tragedii. Iga straci zdrowie przez jego obsesję na punkcie Kingi

Wiadomo już, że w "BrzydUla 2" Ula spróbuje oczarować męża. Zajdzie w niej spektakularna przemiana, większa niż ta, po której wróciła z wakacji w Grecji. Ula ubierze się jak seks bomba, a Marek powinien oniemieć na jej widok. Dobrzańska będzie musiała zmienić taktykę, żeby odzyskać męża, bo jej próby pogodzenia się z mężem (jak do tej pory) stanęły na niczym. Ona i Marek będą jednak dalej próbować scalić swoje małżeństwo. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze