BrzydUla 2. Tak Ula uwiedzie zranionego Marka. Zamieni się w gorącą seks bombę

i

Autor: Instagram BrzydUla 2. Tak Ula uwiedzie zranionego Marka. Zamieni się w gorącą seks bombę

BrzydUla 2. Tak Ula uwiedzie zranionego Marka. Zamieni się w gorącą seks bombę - ZDJĘCIA

2021-06-29 8:44

Ula (Julia Kamińska) w "BrzydUla 2" nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa! Może i przeszła zmianę wyglądu w poprzednich odcinkach serialu, ale najlepsze jeszcze przed nią! Ula pokazała się w nowej odsłonie, która dosłownie powala! Wyeksponowała długie nogi i ubrała się jak gwiazda. Dobrzański w "BrzydUla 2" oniemieje, bo takiej żony to jeszcze nie widział! To będzie taktyka Uli na najbliższy czas, by ponownie wkupić się w jego łaski? Będzie gorąco, a to dopiero początek.

Wielka przemiana Uli w "BrzydUla 2" olśni wszystkich 

Ula w "BrzydUla 2" znów pokazała się jako kura domowa, która siedzi w domu z dziećmi. Dopiero później Dobrzańska wróciła do pracy i zaczęła bardziej o siebie dbać. Kiedy kryzys z Markiem rozpętał się na całego, ona nie wiedziała już co robić. Wyjechała z Julką (Marysia Włodkowska) i Kubą (Jakub Rutkowski) na wakacje i właśnie wtedy dokonała się jej metamorfoza.

Ula schudła, poprawiła fryzurę i styl ubierania się. Zrobiła wrażenie na mężu, ale on nadal myślał o rozwodzie. Niestety Ula szybko wróciła do starych nawyków i przestała wyglądać tak, jak po powrocie z wakacji. Wszystko jednak przed nią, bo w najnowszych odcinkach "BrzydUla 2" pokaże się jako seks bomba, która może skraść serce każdego mężczyzny. 

Przeczytaj: Kinga i Piotrek z M jak miłość nie są już razem. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek oddali się nowemu zajęciu

BrzydUla 2 sezon. Piekło przed domem Uli i Marka! Co oni zrobili biednemu Kubie?

W "BrzydUla 2" po wakacjach 2021 odbędzie się pokaz kolekcji rozwodowej Sławo (Piotr Rogucki) i Miro (Rafał Mohr), nad którą skrzętnie pracowali od dłuższego czasu. Stąd stój Uli, która wygląda jak królowa w krótkiej, czarnej sukience. Nie tylko ona zachwyci, bo Ania (Monika Fronczek) również ubierze się jak na szaloną imprezę w odcieniach czerni. Wygląda na to, że to będzie sposób, by Marek w "BrzydUla 2" zwrócił całą uwagę na żonę. Obok tak wyglądającej Uli, nie sposób będzie przejść obojętnie. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida odkryje przerażający sekret Falkowicza odnośnie Kasi Smudy. Nie będzie umiał się wytłumaczyć

Z planu "BrzydUla 2" wyciekły zdjęcia i nagrania z przygotowań do pokazu kolekcji rozwodowej. Ula pokazała się w nowej odsłonie i jeszcze nigdy tak nie wyglądała! Pod koniec minionego sezonu "BrzydUla 2" między Dobrzańskimi nastąpił wielki wybuch namiętności i złączyli się w gorącym pocałunku. Wiadomo już, że w kolejnych odcinkach nie od razu do siebie wrócą. Znów spotka ich niemałe zawirowanie. Widać jednak, że Ula bardzo się postara zwrócić uwagę męża i pokaże się z najlepszej strony. Może to zadziała, by go uwieść na nowo. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze