BrzydUla 2, odcinek 112: Ula zmieni się nie do poznania po powrocie z Grecji! Marek aż zaniemówi z wrażenia - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 112: Ula zmieni się nie do poznania po powrocie z Grecji! Marek aż zaniemówi z wrażenia - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 112: Ula zmieni się nie do poznania po powrocie z Grecji! Marek aż zaniemówi z wrażenia - ZDJĘCIA

2021-03-10 23:27

W 112 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) pokaże się Markowi (Filip Bobek) zupełnie odmieniona! Po powrocie z dziećmi z wakacji Dobrzańscy nie będą mieli okazji się od razu spotkać, bo Ula wyjdzie z domu wcześnie rano. Nowy wygląd Uli, który będzie efektem intensywnych treningów w Grecji i odpoczynku najpierw zachwyci jej przyjaciół i pracowników firmy F&D! Także Paulina (Maja Hirsch) będzie w szoku widząc Ulę po metamorfozie. Ale najbardziej zaskoczony będzie Marek, który w 112 odcinku "BrzydUli" na widok nowe Uli aż zaniemówi z wrażenia i stanie jak wryty! Zobaczcie jak się zmieni "BrzydUla"!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 112 - czwartek, 25.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Powrót Uli w serialu "BrzydUla" do Marka z wakacji z Grecji będzie przełomową chwilą w 2 sezonie! Po długich dziesięciu dniach rozłąki rodzina Dobrzańskich znów będzie razem. Dzieci Uli i Marka, Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) oszaleją ze szczęścia, że znów tata jest z nimi. Nieświadomi tego, że skłóceni rodzice lada moment będą chcieli im ogłosić, że się rozwodzą. Dojdzie do tego, że Marek w 111 odcinku "BrzydUli" nie odbierze rodziny z lotniska. Oczywiście Paulina postara się o to, by utrudnić Markowi spotkanie z Ulą! Kiedy Dobrzański wróci do domu, wszyscy już będą spali.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 102: Dziwne zachowanie Uli w Grecji! Julka doniesie Markowi co się z nią dzieje - ZWIASTUN

Dopiero nad ranem w 111 odcinku "BrzydUli" nastąpi radosne powitanie Marka z dziećmi. Julka i Kuba rzucą się na ojca, jakby nie wiedzieli go całe wieki. Uli jednak nigdzie nie będzie. Od dzieciaków Marek dowie się, że wcześnie rano, kiedy jeszcze spał Ula wyszła do firmy. Po drodze podrzuci tylko małego Antosia (Szymon i Wojciech Gmerek) do przyjaciół po sąsiedzku. Na widok nowego wyglądu Uli Ania (Monika Fronczek) i Maciek (Krzysztof Czeczot) wpadną w euforię. Po przyjeździe do siedziby F&D w 111 odcinku "BrzydUli" odmieniona Ula wzbudzi zachwyt wszystkich pracowników i zazdrość Pauliny. Jako ostatni zobaczy żonę Marek.

BrzydUla 2. Tak naprawdę wygląda dom Uli i Marka. Nie uwierzycie, co się kryje w sypialni na piętrze

Sprawdź też: BrzydUla 2 sezon. Totalna metamorfoza Uli. Wróci z wakacji zupełnie odmieniona! Nowy wygląd wystarczy, żeby zatrzymać Marka?

Jak zareaguje w 112 odcinku "BrzydUli" kiedy piękna, opalona i szczupła Ula stanie przed nim twarzą w twarz? Markowi z wrażenia aż wypadają z rąk dokumenty. Chwila zachwytu nie potrwa jednak długo, bo Marek zniszczy wszystko wracając do bolesnego tematu sprzed wyjazdu Uli do Grecji. Zaraz po dość chłodnym powitaniu Dobrzański w 112 odcinku "BrzydUli" wręczy żonie pozew rozwodowy. Dla Uli będzie to potężny cios, ale zaakceptuje decyzję Marka. Razem podejmą kolejne kroki, w tym rozmowę z psychologiem i poinformowanie dzieci, że się rozwodzą!

Po rozmowie z żoną w 112 odcinku "BrzydUli" Marek poszuka wsparcia u Sebastiana (Łukasz Garlicki), a załamaną Ulę pocieszy Ania. Wszystko będzie wskazywało na rychły koniec małżeństwa Uli i Marka, bo Dobrzański nie wybaczy ukochanej zdrady.

Zobaczcie w GALERII ZDJĘCIA jak się zmieni Ula w "BrzydUli" po powrocie z wakacji >>>

BrzydUla 2 odc. 111. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 111. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 112. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 112. Marek (Filip Bobek)
Najnowsze