BrzydUla 2 sezon. Piekło przed domem Uli i Marka! Co oni zrobili biednemu Kubie - WIDEO

i

Autor: X-news BrzydUla 2 sezon. Piekło przed domem Uli i Marka! Co oni zrobili biednemu Kubie - WIDEO

BrzydUla 2 sezon. Piekło przed domem Uli i Marka! Co oni zrobili biednemu Kubie - WIDEO

2021-06-22 12:44

Dramat Kuby (Jakub Rutkowski) w "BrzydUla 2"! Z Instagrama serialowego Marka (Filip Bobek) wynika, że przed domem Dobrzańskich panuje prawdziwe piekło, a młodego Kubę skazali na koszmar! Serialowi Ula (Julia Kamińska) i Marek z "BrzydUla 2" często pokazują kulisy pracy na planie, stąd wiadomo, co będzie się u nich działo w nowym sezonie. Kuba i Julka (Marysia Włodkowska) już pracują nad kolejnymi scenami, ale tym razem mają utrudnione warunki pracy. Co się dzieje u Dobrzańskich?

Piekło przed domem Dobrzańskich. Nikt się nie spodziewał takich warunków w "BrzydUla 2"

Obsada "BrzydUla 2" wróciła na plan. Pojawił się też dawno niewidziany Marek, który raczej nie pogodzi się z Ulą, pomimo ich namiętnego pocałunku pod koniec minionego sezonu "BrzydUla 2". Ula już jakiś czas pracuje z Julką i Kubą na planie serialu, ale to Dobrzański pokazał w jakich warunkach muszą grać. Dodał na swojego Instagrama wideo, w którym ujawnił kulisy scen w domu rodzinnym Dobrzańskich.

Młody Kuba musi pracować w koszmarnym upale, który osiąga ponad 30 stopni. Niestety ma do zagrania sceny, gdzie w serialu nie będzie aż tak gorąco i musiał założyć na siebie kurtkę. Chłopak mocno poświęcił się dla roli, bo z pewnością temperatura jest nie do wytrzymania w zwykłej koszulce, a co dopiero w okryciu wierzchnim.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Przerażające odkrycie Budzyńskiego o córce. Wypadek Ani to będzie dopiero początek

BrzydUla 2 sezon. Piekło przed domem Uli i Marka! Co oni zrobili biednemu Kubie?

Przed domem Dobrzańskich w "BrzydUla 2" panuje piekło. Trudno nazwać inaczej bardzo wysokie temperatury, które panują na zewnątrz. Kuba musi nagrać sceny, które wymagają od niego bycia w kurtce i z pewnością trudno mu wytrzymać w takim upale. Wszystko zrelacjonował serialowy Marek, który razem z młodym aktorem znajduje się przed domem Dobrzańskich. Jak widać, gra w serialu "BrzydUla 2" nie zawsze należy do najprzyjemniejszych i wymaga poświęceń. 

Przeczytaj: Marysia z M jak miłość odmłodziła się w szybki sposób. Trudno rozpoznać 56-letnią Małgorzatę Pieńkowską w nowej fryzurze - ZDJĘCIA

Ula, Marek i dzieciaki w "BrzydUla 2" mają przed sobą nie lada wyzwanie. Przed nimi długie dni na planie zdjęciowym, a ich sceny są też nagrywane na zewnątrz. W takim upale trudno wytrzymać, a co dopiero się skupić. Jak pokazał Filip Bobek, Kuba musiał chodzić w palącym słońcu w kurtce. Na szczęście na planie jest też ekipa, która dba o bezpieczeństwo. Charakteryzatorzy aktorów mają podwójną pracę, by makijaż i fryzury nie rozpadły się w takim upale. Efekty prac na planie "BrzydUla 2" widzowie zobaczą już na jesień.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze