BrzydUla 2. Julia Kamińska wróciła na plan po długiej przerwie. Zdradziła co z Ulą i Markiem?

i

Autor: x-news BrzydUla 2. Julia Kamińska wróciła na plan po długiej przerwie. Zdradziła co z Ulą i Markiem?

BrzydUla 2. Julia Kamińska wróciła na plan po długiej przerwie. Zdradziła co z Ulą i Markiem?

2021-06-16 12:05

"BrzydUla" 2 sezon wraca jesienią, ale Julia Kamińska już zaczęła pracę na planie! Aktorka pochwaliła się zdjęciem z planu, które jasno wskazuje, że szykuje się długa praca nad kolejnymi odcinkami serialu. Finał "BrzydUla 2" przed przerwą wakacyjną dał widzom do myślenia. Kryzys Uli i Marka (Filip Bobek) stanął pod wielkim znakiem zapytania. Gwiazdy chętnie dzielą się nowinkami z planu, a Julia Kamińska uchyliła rąbka tajemnicy. Zdradzi, co spotka Dobrzańskich w "BrzydUla 2" po wakacjach 2021?

Julia Kamińska na planie "BrzydUla 2". Ula wróci do Marka?

Julia Kamińska wróciła na plan "BrzydUla 2". Aktorka lubi się dzielić z fanami ciekawostkami, dlatego jakiś czas temu pokazała prace nad scenariuszem do kolejnych odcinków serialu. Towarzyszyli jej przy tym wyjątkowi goście! Teraz Kamińska pojawiła się już na planie zdjęciowym "BrzydUla 2" i pokazała zdjęcie z siedzimy "Febo&Dobrzański". Niestety nigdzie nie widać koło niej Marka. Czy to oznacza, że kryzys Dobrzańskich będzie trwał w najlepsze, a widzowie zrobili sobie niepotrzebne nadzieje po namiętnym pocałunku w finale "BrzydUla 2" przed wakacjami? 

Przeczytaj: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co je łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

BrzydUla 2. Tak się skończy kryzys Uli i Marka! ZWIASTUN odcinków 149-153

W "BrzydUla 2" małżeństwo Uli i Marka skręciło na bardzo nieciekawe tory. Najpierw Ula myślała, że mąż zdradza ją z seksowną Nadią (Magdalena Koleśnik), co okazało się nie być prawdą, ale właśnie od tego zaczął się cały kryzys w "BrzydUla 2". Ula, która czuła się oszukana, bardzo zbliżyła się do lekarza Artura (Karol Pocheć) i przesadziła, bo dopuściła się zdrady! Niestety dopiero potem wyszło na jaw, że Marka i Nadię łączą tylko wspólne interesy, ale błędu Dobrzańskiej nie dało się cofnąć. Skrzywdzony Marek nie mógł pogodzić się ze zdradą żony i zaczął skrupulatnie planować rozwód. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Iza i Marcin gotowi na rozwód! Będzie miała dość i zabierze mu dzieci - ZDJĘCIA

Kiedy rozstanie Dobrzańskich w "BrzydUla 2" stało się faktem, nastąpił finał sezonu. I właśnie wtedy widzowie zobaczyli gorącą scenę Uli i Marka, którzy wyrzucili z siebie złość, a potem zaczęli namiętnie się całować. Wybuch uczuć spowodował, że pojawiła się nadzieja na ich wielki powrót. Chociaż Kamińska podzieliła się zdjęciem z planu "BrzydUla 2" nie zdradziła, co zdarzy się w kolejnych odcinkach. Prawdopodobnie ona i Marek nie pogodzą się od razu i trudno liczyć, że po wakacjach będą tworzyć szczęśliwy dom. Można spekulować, że ich kłótnia i próby dogadania się, zajmą im jeszcze trochę czasu. 

BrzydUla 2  sezon. Ula (Julia Kamińska), Sławo (Piotr Rogucki), Miro (Rafał Mohr)

i

Autor: Instagram BrzydUla 2 sezon. Ula (Julia Kamińska), Sławo (Piotr Rogucki), Miro (Rafał Mohr)
Najnowsze