BrzydUla, odcinek 39: Koniec małżeństwa Uli. Marek zdradza ją z Nadią? Wyjdzie na jaw kim jest Nadia - ZWIASTUN

i

Autor: TVN BrzydUla, odcinek 39: Koniec małżeństwa Uli. Marek zdradza ją z Nadią? Wyjdzie na jaw kim jest Nadia - ZWIASTUN

BrzydUla, odcinek 39: Koniec małżeństwa Uli. Marek zdradza ją z Nadią? Wyjdzie na jaw kim jest Nadia - ZWIASTUN

2020-11-26 13:09

Kim w serialu "BrzydUla" jest Nadia (Magdalena Koleśnik), asystentka Marka (Filip Bobek), która Ula (Julia Kamińska) podejrzewa o romans z jej mężem? Czy naprawdę Marek zdradza Ulę z Nadią? W 39 odcinku "BrzydUli" 2 sezonu dla Uli stanie się jasne, że ukochany cały czas ją oszukuje i prowadzi podwójne życie. Znalazła pozew o rozwód, który za jej plecami załatwił Marek, a impreza w firmie Febo&Dobrzański po tym jak Marek i Violetta (Małgorzata Socha) dobili targu tylko pogorszy sprawę. Bo Marek spędzi noc z Nadią. Zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUli".

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 39 - czwartek, 26.11.2020, o godz. 20.00 w TVN

Koniec Uli i Marka w serialu "BrzydUla" będzie przesądzony? Po tym co Ula zobaczy na bankiecie w F&D nie zdoła uwierzyć, że Marek tyle czasu ją oszukiwał i prowadził podwójne życie. Utwierdzi się bowiem w swoich podejrzeniach, że Nadia jest kochanką Marka, że mąż ją zdradza. W 39 odcinku "BrzydUli" znajdzie bowiem rzekome dowody zdrady ukochanego. A do tego pozew o rozwód, przygotowany przez Marka.

Patrz też: BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek nie będą razem! Między nich wkroczy seksowna sekretarka - ZDJĘCIE

Kiedy w 39 odcinku "BrzydUli" Marek będzie świętował z Nadią wspólny sukces, przelew z pieniędzmi od chińskiej korporacji, który załatwiła mu Violetta od swojego męża, pana Hu (Hai Nam Bui Ngoc), jeszcze nic nie będzie zapowiadało tragedii jaka się rozegra. W 39 odcinku "BrzydUli" Marek nie będzie miał pojęcia, że Violetta podpisała kontrakt bez wiedzy i zgody męża! A do tego okaże się, że była sekretarka Dobrzańskiego pomyliła numer rachunku bankowego.

Pod wpływem alkoholu Dobrzański w 39 odcinku "BrzydUli" straci poczucie czasu i nie wróci do domu na noc. Rankiem sprzątaczka Lucyna (Katarzyna Żak) zobaczy jak po wspólnie spędzonej nocy, wraz z Nadią opuści swój gabinet.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO

Tymczasem zdradzona Ula w 40 odcinku "BrzydUli" będzie robiła dobrą minę do złej gry. Przed bliskimi udając, że wszystko jest w porządku. Nie da po sobie poznać, że poniosła osobistą porażkę, że Marek ją zdradza z Nadią. Jest jednak ktoś, komu nie uda się jej zwieść – lekarz Artur (Karol Pocheć). Niestety pocieszenie Artura wymknie się Uli spod kontroli. Za bardzo da się ponieść emocjom i w 40 odcinku "BrzydUli" pozwoli Arturowi za bardzo się do siebie zbliżyć.

Nie przegap: BrzydUla 2 sezon. Duża zmiana w obsadzie. Siostra Uli zmieni się nie do poznania. To ona gra teraz Beatkę Cieplak!

Z kolei Marek kiedy w 40 odcinku "BrzydUli" dowie się od Violetty jakie grzeszki popełniła, postanowi grać na zwłokę z panem Hu, żeby jednak odkupić udziały w F&D od rodzeństwa Febo - Pauliny (Maja Hirsch) i Aleksa (Mariusz Zaniewski).

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze