BrzydUla 2 sezon. Duża zmiana w obsadzie. Siostra Uli zmieni się nie do poznania. Kto zagra Beatkę Cieplak?

2020-07-17 11:20 Ag
BrzydUla 2 sezon. Duża zmiana w obsadzie. Siostra Uli zmieni się nie do poznania. Kto zagra Beatkę Cieplak?
Autor: TVN / Kuba Winiarski / W.Impact BrzydUla 2 sezon. Duża zmiana w obsadzie. Siostra Uli zmieni się nie do poznania. Kto zagra Beatkę Cieplak?

Obsada serialu "BrzydUla" w 2 sezonie zmieni się i trudno będzie rozpoznać niektórych bohaterów! Nie zabraknie oczywiście największych gwiazd "BrzydUli", ale w kontynuacji serialu TVN po ponad 10-ciu latach już inna będzie jedna z ważniejszych postaci. Siostra Uli (Julia Kamińska), czyli Beata Cieplak w nowej "BrzydUli" przejdzie metamorfozę. Nie zagra jej już już Kalina Janusiak. W tej roli w 2 sezonie "BrzydUli" wystąpi inna aktorka, 20-letnia Nel Kaczmarek. Zobaczcie jak się zmieni serialowa Beatka!

"BrzydUla" 2 sezon nowe odcinki jesienią 2020 w TVN

Ula z serialu "BrzydUla" będzie miała nową siostrę w 2 sezonie serialu! W obsadzie nowej "BrzydUli" pojawi się inna Beatka Cieplak. Młodsza siostra Uli i jej brata Jana (Wacław Warchoł), ukochana córeczka Józefa Cieplaka (Marek Włodarczyk) zmieni się nie do poznania.

Kalina Janusiak nie będzie już bowiem grała Beatki. Zastąpi ją 20-letnia aktorka Nel Kaczmarek, znana z ról w takich serialach jak "Rojst", "W rytmie serca" czy ostatnio "Motyw", gdzie wcielała się w postać Zuza Szulc, córka Moniki (Magdalena Turczeniewicz) i Pawła (Michał Czernecki).

Sprawdź też: BrzydUla 2 sezon. Oto dzieci Uli. To nie Marek będzie ich ojcem - ZDJĘCIE

Kim jest Nel Kaczmarek, nowa Beatka w "BrzydUli"2?

Nel Kaczmarek jest kursantką Warszawskiego Studium Aktorskiego. Jak podaje portal plejada.pl w tym roku podchodzi do egzaminów aż do trzech do szkół aktorskich. Nie ma wymarzonej, ale zależy jej, żeby zdobyć dyplom i mieć odpowiednie wykształcenie. 20-letnia aktorka rolę w 2 sezonie "BrzydUli" wygrała w castingu. Prywatnie Nel Kaczmarek interesuje się tańcem, akrobatyką, a jej pasją poza aktorstwem jest jazda na nartach.

BrzydUla 2 sezon. Nowa kobieta w życiu Marka. Seksowna Nadia zastąpi Ulę - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dlaczego Nel Kaczmarek zastąpiła Kalinę Janusiak w roli Beatki w "BrzydUli"?

Kalina Janusiak grała Beatkę Cieplak, siostrę Uli i Janka oraz najmłodszą córkę Józefa w "BrzydUli" przez ponad rok. Była wtedy 8-letnią dziewczynką. Po zakończeniu pierwszego sezonu "BrzydUli" Kalinka Janusiak zrezygnowała jednak z dalszej kariery aktorskiej. Stało się jasne, że produkcja "BrzydUli" musi znaleźć nową Beatkę do 2 sezonu serialu.

Nie przegap: BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek nie będą razem! Między nich wkroczy seksowna sekretarka - ZDJĘCIE

Jak się zmieni Beatka w 2 sezonie "BrzydUli"?

Nel Kaczmarek jako nowa Beatka w "BrzydUli" 2 będzie zupełnie inna niż jej poprzedniczka. Dopiero niedawno poznała swoją serialową siostrę, Julię Kamińską.

- Boję się porównań, to nie jest łatwe zadanie, ale cieszę się, bo lubię wyzwania! Mam nadzieję, że podołam, a fani polubią nowy, zbuntowany image Beatki, bo taka właśnie będzie. Beatka pokaże pazury i będzie miała wiele barwnych historii, jednak na razie nie mogę zdradzić szczegółów - wyznała Nel Kaczmarek w rozmowie z portalem plejada.pl.

BrzydUla. Beatka Cieplak (Kalina Janusiak), Józef Cieplak (Marek Włodarczyk)
Autor: AKPA BrzydUla. Beatka Cieplak (Kalina Janusiak), Józef Cieplak (Marek Włodarczyk)
BrzydUla. Beatka Cieplak (Kalina Janusiak)
Autor: AKPA BrzydUla. Beatka Cieplak (Kalina Janusiak)
BrzydUla 2 sezon. Beatka Cieplak (Nel Kaczmarek)
Autor: Instagram BrzydUla 2 sezon. Beatka Cieplak (Nel Kaczmarek)

Najnowsze