BrzydUla 2, odcinek 152: Spowiedź Uli po zdradzie Marka. Tylko Violi powie całą prawdę - ZWIASTUN

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 152: Spowiedź Uli po zdradzie Marka. Tylko Violi powie całą prawdę - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 152: Spowiedź Uli po zdradzie Marka. Tylko Violi powie całą prawdę - ZWIASTUN

2021-05-17 13:38

W 152 odcinku "BrzydUla"2 Ula (Julia Kamińska) nie zniesie dłużej samotności po wyprowadzce Marka (Filip Bobek) i zacznie się wypłakiwać Violetcie (Małgorzata Socha) jak jedną zdradą zniszczyła swoje małżeństwo. Pożałuje, że przyznała się do Markowi do nocy z Arturem (Karol Pocheć)? Nie do końca, ale w 152 odcinku "BrzydUla" z ust Uli padną słowa, które zabrzmią jak spowiedź niewiernej żony, która straciła ukochanego mężczyznę, miłość życia i nie ma już nadziei na odzyskanie dawnego życia. Zobaczcie zwiastun "BrzydUla", ostatnich odcinków przed przerwą wakacyjną.

"BrzydUla" 2 odcinek 152 - czwartek, 20.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 152 odcinku "BrzydUla" Ula opadnie z sił i przestanie wmawiać sobie, że jest pogodzona z nową sytuacją - rozwodem i rozpadem rodziny. Wyprowadzka Marka do nowego mieszkania dobije ją do tego stopnia, że choć przy dzieciach będzie jeszcze jakoś się trzymało, to w obecności przyjaciółki pozwoli sobie na łzy. Zwłaszcza, że obecność Violi w 152 odcinku "BrzydUla" pozwoli jej spojrzeć na wszystko co się dzieje z innej strony. Bo Violetta także będzie cierpiała po zdradzie, a jej miłość do Sebastiana (Łukasz Garlicki) nie będzie miała przyszłości. Zupełnie jak małżeństwo Dobrzańskich.

Nie przegap: Koniec BrzydUla 2. Nie będzie rozwodu Uli i Marka w ostatnim 153 odcinku! Pogodzą się w wyjątkowym dla nich miejscu? - ZDJĘCIA

Tak przynajmniej w 152 odcinku "BrzydUla" będzie się wydawało Uli, kiedy zdecyduje się na szczerą spowiedź. Wszystko po to, by pocieszyć zrozpaczoną Violę, którą zaprosi na noc do swojego domu. Ula będzie chciała w ten sposób odgonić gonitwę czarnych myśli po wyprowadzce Marka, przed zbliżającą się wielkimi krokami kolejną 11. rocznicą ślubu. Z łzami w oczach Dobrzańska w 152 odcinku "BrzydUla" będzie przyznała się przyjaciółce ja zniszczyła sobie życie, popełniając jeden błąd!

- Zdradziłam męża po dziesięciu latach małżeństwa. Zostałam w tym domu sama. Śpię w tym łóżku, w którym go nie ma... Jem przy stole, przy którym tyle lat siedzieliśmy razem... Wiem co czujesz... - wyzna Ula.

BrzydUla 2. Tak się skończy kryzys Uli i Marka! ZWIASTUN odcinków 149-153

Sprawdź też: Koniec BrzydUla 2. Burzliwy finał rocznicy ślubu Uli i Marka w ostatnim 153 odcinku . Uciekną razem z domu i dadzą się ponieść uczuciom - ZWIASTUN

Ale najgorsze w 152 odcinku "BrzydUla" nadejdzie kiedy następnego dnia Ula wpadnie z niezapowiedzianą wizytą do mieszkania Marka. To co tam zobaczy, utwierdzi ją w przekonaniu, że mąż jeszcze przed rozwodem zasmakował kawalerskiego życia, które bardzo mu się spodobało. Nie będzie miała pojęcia, że Marek też sobie nie radzi bez żony i rodziny! A w 152 odcinku "BrzydUla" ucieczki poszuka w alkoholu i towarzystwie przyjaciela.

BrzydUla 2 odc. 152. Ula (Julia Kamińska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 152. Ula (Julia Kamińska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)
BrzydUla 2 odc. 152. Ula (Julia Kamińska), Violetta (Małgorzata Socha)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 152. Ula (Julia Kamińska), Violetta (Małgorzata Socha)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze