BrzydUla 2, odcinek 152: Ula pierwszy raz w mieszkaniu Marka zobaczy go w fatalnym stanie. Dobrzański przesadzi z alkoholem?

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 152: Ula pierwszy raz w mieszkaniu Marka zobaczy go w fatalnym stanie. Dobrzański przesadzi z alkoholem?

BrzydUla 2, odcinek 152: Ula pierwszy raz w mieszkaniu Marka zobaczy go w fatalnym stanie. Dobrzański przesadzi z alkoholem? ZWIASTUN

2021-05-17 9:49

W 152 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie zmuszona iść do mieszkania Marka (Filip Bobek), chociaż za wszelką cenę stara się tego unikać. Nie może znieść myśli, że mąż wyprowadził się z rodzinnego domu i ją porzucił. Dobrzańska w 152 odcinku "BrzydUla 2" pojawi się jednak u Marka i przeżyje niemały szok. Zastanie męża w kompletnym bałaganie i nieładzie. Od razu zauważy, że mąż sobie nie radzi. Dobrzańska widząc butelki po piwach, zacznie się obawiać, że mąż wsiądzie w auto i pojedzie do dzieci pod wpływem alkoholu! Zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUla".

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 152 - czwartek, 20.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 152 odcinku "BrzydUla 2" do podłamanego Marka przyjedzie Sebastian (Łukasz Garlicki). Dobrzański nie będzie się czuł najlepiej w swoim nowym mieszkaniu. Przyjaciele mocno sobie pofolgują. Rano Marek będzie ratował się jajecznicą.

- Na pewno nie chcesz? - zapyta przyjaciela. - Wieczorem piwko, rano piwko... - skwituje Marek widząc, że kolega otwiera kolejne piwo.

Sebastian w "BrzydUla 2" wyrzuci z siebie to, co ma do powiedzenia na temat sytuacji Marka.

- Jak ja bym stracił żonę, taką wspaniałą i wspaniałe dzieci i dom rodzinny, którego nie miałem, to już bym się nie podniósł... - powie Seba, bynajmniej nie w formie pocieszenia.

Przeczytaj: Adriana Kalska odejdzie z M jak miłość? Została blondynką i przeszła do serialu TVN. Zmieniła wygląd i nie będzie już Izą Chodakowską - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Tak się skończy kryzys Uli i Marka! ZWIASTUN odcinków 149-153

Ula w 152 odcinku "BrzydUla 2" będzie zmuszona przyjść do nowego mieszkania męża, by podać mu strój do ćwiczeń dla Kuby. Marek w "BrzydUla 2" zobowiąże się, że odbierze dzieci. To, co Ula zastanie w jego nowym lokum przestraszy ją do tego stopnia, że będzie się wahała, czy mąż w ogóle może prowadzić. Po wejściu do mieszkania, Ula zauważy jeden wielki bałagan i rozgardiasz. Butelki z niedopitymi piwami, pudła po pizzy i niepozmywane naczynia. Od razu spostrzeże, że Marek nie radzi sobie z samotnym życiem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża

W 152 odcinku "BrzydUla 2" Marek zauważy, że żona jest mocno zdziwiona warunkami, w jakich żyje Dobrzański. 

- Jak nie możesz jechać, to... - zacznie Ula patrząc się na butelki z piwem.

- Ula, mogę. Obiecałem, więc będę na Aikido i do Alki też podskoczę - powie Marek.

- A nie piłeś?

- Wiesz co, Seba wpadł i opijaliśmy mieszkanie

- Czyli jednak piłeś...- zauważy Ula, ale Marek zacznie się tłumaczyć, że to było wczoraj i jest w stanie prowadzić.

Sytuacja w 152 odcinku "BrzydUla 2" będzie nieco dziwna, a nie poprawi jej fakt, że Marek zaproponuje Uli obejrzenie mieszkania. Ta jednak nie skorzysta. Zobaczy, że mąż chyba trochę się zagubił.

Najnowsze