BrzydUla 2, odcinek 152: Ula pierwszy raz w mieszkaniu Marka zobaczy go w fatalnym stanie. Dobrzański przesadzi z alkoholem? ZWIASTUN

2021-05-17 9:49
BrzydUla 2, odcinek 152: Ula pierwszy raz w mieszkaniu Marka zobaczy go w fatalnym stanie. Dobrzański przesadzi z alkoholem?
Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 152: Ula pierwszy raz w mieszkaniu Marka zobaczy go w fatalnym stanie. Dobrzański przesadzi z alkoholem?

W 152 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie zmuszona iść do mieszkania Marka (Filip Bobek), chociaż za wszelką cenę stara się tego unikać. Nie może znieść myśli, że mąż wyprowadził się z rodzinnego domu i ją porzucił. Dobrzańska w 152 odcinku "BrzydUla 2" pojawi się jednak u Marka i przeżyje niemały szok. Zastanie męża w kompletnym bałaganie i nieładzie. Od razu zauważy, że mąż sobie nie radzi. Dobrzańska widząc butelki po piwach, zacznie się obawiać, że mąż wsiądzie w auto i pojedzie do dzieci pod wpływem alkoholu! Zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUla".

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 152 - czwartek, 20.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 152 odcinku "BrzydUla 2" do podłamanego Marka przyjedzie Sebastian (Łukasz Garlicki). Dobrzański nie będzie się czuł najlepiej w swoim nowym mieszkaniu. Przyjaciele mocno sobie pofolgują. Rano Marek będzie ratował się jajecznicą.

- Na pewno nie chcesz? - zapyta przyjaciela. - Wieczorem piwko, rano piwko... - skwituje Marek widząc, że kolega otwiera kolejne piwo.

Sebastian w "BrzydUla 2" wyrzuci z siebie to, co ma do powiedzenia na temat sytuacji Marka.

- Jak ja bym stracił żonę, taką wspaniałą i wspaniałe dzieci i dom rodzinny, którego nie miałem, to już bym się nie podniósł... - powie Seba, bynajmniej nie w formie pocieszenia.

Przeczytaj: Adriana Kalska odejdzie z M jak miłość? Została blondynką i przeszła do serialu TVN. Zmieniła wygląd i nie będzie już Izą Chodakowską - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Tak się skończy kryzys Uli i Marka! ZWIASTUN odcinków 149-153

Ula w 152 odcinku "BrzydUla 2" będzie zmuszona przyjść do nowego mieszkania męża, by podać mu strój do ćwiczeń dla Kuby. Marek w "BrzydUla 2" zobowiąże się, że odbierze dzieci. To, co Ula zastanie w jego nowym lokum przestraszy ją do tego stopnia, że będzie się wahała, czy mąż w ogóle może prowadzić. Po wejściu do mieszkania, Ula zauważy jeden wielki bałagan i rozgardiasz. Butelki z niedopitymi piwami, pudła po pizzy i niepozmywane naczynia. Od razu spostrzeże, że Marek nie radzi sobie z samotnym życiem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża

W 152 odcinku "BrzydUla 2" Marek zauważy, że żona jest mocno zdziwiona warunkami, w jakich żyje Dobrzański. 

- Jak nie możesz jechać, to... - zacznie Ula patrząc się na butelki z piwem.

- Ula, mogę. Obiecałem, więc będę na Aikido i do Alki też podskoczę - powie Marek.

- A nie piłeś?

- Wiesz co, Seba wpadł i opijaliśmy mieszkanie

- Czyli jednak piłeś...- zauważy Ula, ale Marek zacznie się tłumaczyć, że to było wczoraj i jest w stanie prowadzić.

Sytuacja w 152 odcinku "BrzydUla 2" będzie nieco dziwna, a nie poprawi jej fakt, że Marek zaproponuje Uli obejrzenie mieszkania. Ta jednak nie skorzysta. Zobaczy, że mąż chyba trochę się zagubił.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze