Barwy szczęścia, odcinek 2309: Regina rzuci Franka! Pójdzie o to, że jest nierobem

2020-10-16 11:43 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2309: Regina rzuci Franka! Pójdzie o to, że jest nierobem
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2309: Regina rzuci Franka! Pójdzie o to, że jest nierobem

W 2309 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina (Kamila Kamińska) i Franek (Mateusz Banasiuk) rozstaną się! Dopiero co zakochani planowali razem dziecko i założenie rodziny, a teraz okaże się, że oboje chcą czegoś innego od życia. To przez mordercze treningi Franka na siłowni Regina powie "dosyć"! Urządzi ukochanemu awanturę, a potem w 2309 odcinku "Barw szczęścia" zarzuci mu, że nie nadaje się na ojca, bo jest nierobem, nie ma pracy, a każdą wolną chwilę spędza w jej fitness klubie. Wściekła jak nigdy Regina wyprowadzi się od Franka.

"Barwy szczęścia" odcinek 2309 - poniedziałek, 19.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Regina i Franek z "Barw szczęścia" nie będą już razem! Sama miłość, która ich połączyła w romantycznych okolicznościach kiedy bogata bizneswoman po śmierci męża zakochała się w swoim kierowcy jednak nie wystarczy, żeby byli razem szczęśliwi, mieli dziecko. W 2309 odcinku "Barw szczęścia" Regina pokłóci się z Frankiem (Mateusz Banasiuk) – zirytowana tym, że jej wybranek każdą wolną chwilę spędza w fitness klubie. I że wciąż mówi o założeniu rodziny, choć nie byłby w stanie jej utrzymać.

- Chciałabym mieć pewność, że kiedy ja będę na macierzyńskim, ty będziesz miał jakieś zajęcie! I nie chodzi mi o to, żebyś od razu zarabiał fortunę. Ale jeśli ci na mnie zależy, to musisz poważnie pomyśleć o naszej przyszłości…

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2310: Tragedia Małgorzaty i Jerzego. Ciężka choroba zniszczy ich małżeństwo

Choć te przykre słowa Reginy w 2309 odcinku "Barw szczęścia" zabolą Franka, to jednak przyzna jej rację i obieca, że zacznie szukać stałej pracy, z odpowiednim wynagrodzeniem. Zgodzi się z uwagami ukochanej, ale poprosi jednocześnie o trochę czasu. A ona w odpowiedzi zacznie się pakować. - Dobrze. Nie będę ci przeszkadzać... Skup się na szukaniu pracy, a ja wrócę do siebie!- Przecież możemy być nadal razem... Nie będziesz mi w niczym przeszkadzać! - Franek nie uwierzy, że Regina tak po prostu chce go zostawić.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jednak w 2309 odcinku "Barw szczęścia" Regina postawi sprawę jasno - bez pracy nie zajdzie z nim w ciążę! Nie chce być z facetem, który jest nierobem i nie potrafi zadbać o rodzinę. - Chcę, żebyś miał motywację... Im szybciej znajdziesz pracę, tym szybciej do siebie wrócimy. Teraz wszystko zależy od ciebie!

Między zakochanymi w 2309 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do ostrej wymiany zdań także z powodu treningów Franka. - Jak ty ćwiczyłaś do konkursu muzycznego, to nie można ci było nic powiedzieć. Ale kiedy ja ćwiczę, to wszystko jest źle. Nie pasujemy do siebie i powinniśmy się rozstać? To chciałaś powiedzieć! - krzyknie wściekły mężczyzna.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2313: Iwona zdradzi Marka! Dawna miłość zwali ją z nóg

Barwy szczęścia odc. 2309. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2309. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Najnowsze