Na Wspólnej, odcinek 3453: Eliza zaakceptuje Luśkę! To Wanda ją do tego przekona

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3453: Eliza zaakceptuje Luśkę! To Wanda ją do tego przekona

Na Wspólnej, odcinek 3453: Eliza zaakceptuje Luśkę! To Wanda ją do tego przekona

2022-07-05 20:59

W 3453 odcinku „Na Wspólnej” Eliza (Katarzyna Chorzępa) w końcu zaakceptuje Luśkę (Julia Mika), swoją przyrodnią siostrę i nieślubną córkę ojca Rafała Cieleckiego (Jacek Kawalec)! Co prawda, nie przyjdzie jej to łatwo, gdyż wcześniej sama każe zniknąć jej z życia swojej rodziny, czym doprowadzi do desperackiej decyzji Luśki o wyjeździe! Nim do niego dojdzie w 3453 odcinku „Na Wspólnej” niechciana córka Rafała postanowi spotkać się z Wandą (Agnieszka Korzeniowska), aby przeprosić ją za swoje zachowanie! To pod wpływem tej rozmowy Cielecka wybaczy Luśce, a na dodatek wstawi się za nią u Elizy, która spojrzy na wszystko inaczej i da przyrodniej siostrze drugą szansę!

"Na Wspólnej" odcinek 3453 - środa, 6.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3453 odcinku „Na Wspólnej” Luśka postanowi wyjechać z Warszawy, gdzie przyjechała, aby odnaleźć nieślubnego ojca, który przez lata nie interesował się jej losem! Wszystko pod wpływem szczerej rozmowy z Elizą, która wprost zarzuci jej, że jest podłą manipulantką i oszustką, w związku z czym w jej rodzinie nie ma dla niej miejsca! Wtedy Luśka zrozumie, że naprawdę jest niechciana w rodzice Cieleckich, dlatego postanowi zniknąć z ich życia. Przed wyjazdem w 3453 odcinku „Na Wspólnej” postanowi jednak przeprosić Wandę za robicie jej małżeństwa z Rafałem i sposób, w jaki dowiedziała się, że jest ona córką Rafała. Skrucha dziewczyny urzeknie Cielecką, która postanowi jej wybaczyć, a nawet wstawić się za nią u Elizy!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3451: Koniec Agnieszki i Hebla. Olszewska nie daruje mu powrotu do mafijnej przeszłości – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ pojednanie Elizy i Luśki w 3453 odcinku „Na Wspólnej” >>>

W 3453 odcinku „Na Wspólnej” Wanda zjawi się w mieszkaniu Elizy, aby pogodzić córkę z Luśką. Oczywiście, Eliza nie będzie chciała nawet o tym słyszeć i zdziwi się, że matka weźmie stronę nieślubnej córki Rafała, która przecież doprowadziła do rozpadu jej małżeństwa. Jednak Wanda uświadomi córkę, że to wcale nie Luśka jest temu winna tylko jej ojciec, który w ogóle nie interesował się jej losem, w związku z czym miała prawo się tak zachować, a i tak bardzo tego żałuje.

- Luśka jest ofiarą dokładnie tak samo jak my… Widziałam się z nią dzisiaj. Przeprosiła mnie za wszystko, a najbardziej żałowała, że nie ma odwagi przed wyjazdem przeprosić ciebie… - wyjaśni jej Wanda w 3453 odcinku „Na Wspólnej”, przez co Eliza spojrzy na tą sprawę zupełnie inaczej i postanowi zatrzymać Luśkę!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3453: Elżbieta i Igor stracą córkę! Zaniedbana Julka zniknie z domu w środku nocy – ZDJĘCIA

W 3453 odcinku „Na Wspólnej” Eliza zjawi się przed domem Luśki, gdzie złapie ją w ostatniej chwili przed wyjazdem. Przyrodnia siostra wyzna, że postanowiła spełnić jej prośbę i zniknąć z ich życia raz na zawsze, ale Eliza spróbuje ją zatrzymać!

- Wyjeżdżam, już nie będziesz musiała mnie więcej oglądać – oświadczy jej Luśka.

- Wiem, mam mi mówiła – stwierdzi Eliza.

- Twoja mama jest spoko – przyzna.

- Tak i dzisiaj pomogła mi zrozumieć, że czasami można spojrzeć inaczej na różne sprawy, ale ja potrzebuję czasu – wyjaśni jej.

- Znikam, więc będziesz go miała bardzo dużo – skwituje.

- Nie wyjeżdżaj, jeśli nie musisz. W końcu jesteś moją nową siostrą. Musimy się wreszcie lepiej poznać – zaproponuje Eliza.

Słowa Elizy w 3453 odcinku „Na Wspólnej” zdziwią Luśkę, która po ich ostatniej rozmowie była pewna, że relacji ze swoją przyrodnią siostrą już nie da rady naprawić. W pierwszej chwili Luśka aż nie uwierzy, ale gdy Eliza potwierdzi, że jest skłonna dać jej jeszcze jedną szansę jak tylko przestanie kłamać, to postanowi zostać i zdobyć jej zaufanie!

- Naprawdę myślisz, że mogłybyśmy spróbować jeszcze raz? – zdziwi się Luśka.

- Bez ściem i tajemnic, mogłybyśmy – uśmiechnie się Eliza.

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3451: Dramatyczny finał starcia Hebla z Niuńkiem! Ryszard tego nie wytrzyma – ZDJĘCIA 

Najnowsze