Na Wspólnej, odcinek 3453: Elżbieta i Igor stracą córkę! Zaniedbana Julka zniknie z domu w środku nocy – ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3453: Elżbieta i Igor stracą córkę! Zaniedbana Julka zniknie z domu w środku nocy – ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3453: Elżbieta i Igor stracą córkę! Zaniedbana Julka zniknie z domu w środku nocy – ZDJĘCIA

2022-06-29 20:19

W 3453 odcinku „Na Wspólnej” między Igorem (Jakub Wesołowski) a Elżbietą (Paulina Chapko) dojdzie do kolejnej kłótni, gdy Nowak odkryje we własnej kanapie łapówkę, którą przyjęła jego narzeczona od Borysa Orłowa (Oleg Sawkin). Ich ciągle sprzeczki najmocniej odbiją się na Julce (Maja Oświecińska), która poczuje się zapomniana i zaniedbana, dlatego zdecyduje się na desperacki krok, aby zwrócić na siebie uwagę rodziców. W 3453 odcinku „Na Wspólnej” córka Igora ucieknie z domu w środku nocy i nie będzie z nią żadnego kontaktu! Co stanie się z Julką i czy Igor odzyska córkę? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3453 - środa, 6.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3453 odcinku „Na Wspólnej” dojdzie do tragedii, której głównym winowajcą zostanie Borys Orłow! Dawny kochanek Ewy (Ewa Gawryluk) znów namiesza w jej życiu i kolejny raz doprowadzi do dramatu, w którym największą cenę zapłaci jej syn! Wszystko przez jego wsparcie fundacji Elżbiety i łapówkę w wysokości 100 tysięcy złotych, jaką Orłow wręczy w ręce narzeczonej Igora, a którą żona Ukraińca (Magdalena Nieć) będzie chciała odzyskać. Oksana najpierw włamała się do fundacji Eli, a gdy nie znalazła tam pieniędzy zaatakowała Marcinkową na ulicy i ponowiła swoje żądania. Oczywiście, ukochana Igora nie chciała oddać jej pieniędzy i była głucha na ostrzeżenia Ewy i narzeczonego, jednak w 3453 odcinku „Na Wspólnej” miarka się przebierze, gdy Nowak znajdzie łapówkę od Ukraińca w swojej kanapie!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3452: Dramatyczny finał starcia Hebla z Niuńkiem! Ryszard tego nie wytrzyma – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ co stanie się z Julką w "Na Wspólnej" >>>

W 3453 odcinku „Na Wspólnej” Igor wyrządzi Elżbiecie karczemną awanturę i nakaże ukochanej oddać brudne pieniądze, które będą zagrażały całej jego rodzinie! Marcinkowa będzie twardo stąpała przy swoim, przez co między narzeczonymi dojdzie do ostrej wymiany zdań, które najmocniej odczuje Julka! Córka Igora będzie miała już dość wiecznych kłótni rodziców i tego, że od czasu wyjścia Eli ze szpitala Igor skupiony jest wyłącznie na swojej narzeczonej! W 3453 odcinku „Na Wspólnej” zaniedbana i niekochana Julka zdecyduje się na desperacki krok, aby choć na chwilę zwrócić na siebie uwagę rodziców. Córka Igora ucieknie z domu w środku nocy i o niczym nie poinformuje najbliższych, którzy nie będą mogli się z nią skontaktować!

Zobacz także: Joanna Jabłczyńska znika z Na Wspólnej. Zdradziła, kiedy będzie ostatni raz na planie!

Na szczęście, w kolejnym 3454 odcinku „Na Wspólnej” Igorowi uda się odnaleźć Julkę w towarzystwie jej chłopaka Mika (Borys Wiciński) i przyjaciółki Mela (Alicja Warchocka), u których znajdzie wsparcie w trudnych chwilach. Zniknięcie córki bardzo zmartwi Nowaka, który poruszy niebo i ziemię, aby ja znaleźć i w końcu mu się to uda. W 3454 odcinku „Na Wspólnej” Igor zrozumie, że w ostatnim czasie zbyt mało czasu poświęcał Julce i bardzo ja zaniedbał. Postanowi to zmienić i obieca córce poprawę, dzięki czemu ja odzyska! Julka rzuci mu się w ramiona i ucieszy się, że ją znalazł, po czym razem z Igorem wróci do domu.

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3449: Marysia padnie ofiarą zboczeńca! Macocha Darka doprowadzi do tragedii, a Żbik nie będzie mógł nic zrobić – ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze