Joanna Jabłczyńska znika z Na Wspólnej. Zdradziła, kiedy będzie ostatni raz na planie!

i

Autor: X-news Joanna Jabłczyńska znika z Na Wspólnej. Zdradziła, kiedy będzie ostatni raz na planie!

Joanna Jabłczyńska znika z Na Wspólnej. Zdradziła, kiedy będzie ostatni raz na planie!

2022-06-21 11:16

Szok w „Na Wspólnej”! Marta (Joanna Jabłczyńska) ogłosiła na swojej relacji na Instagramie, że znika z serialu! Tego chyba nikt się nie spodziewał, szczególnie, że Marta występuje w „Na Wspólnej” od jego początków, a teraz w jej życiu naprawdę zaczęło się układać. Wyszła za Mikołaja (Krzysztof Wieszczek), a świeżo upieczone małżeństwo dopiero co odebrało klucze do własnego mieszkania! Jednak córka Romana (Waldemar Obłoza) zabrała głos i odpowiedziała na pytanie fanki na Instagramie, w którym przyznała się, że to już końcówka i zdradziła, kiedy ostatni raz pojawi się na planie „Na Wspólnej”!

Marta odchodzi z „Na Wspólnej”?! Joanna Jabłczyńska zabrała głos na Instagramie

Tego w „Na Wspólnej” jeszcze nie było! Marta Leśniewska zdradziła na Instagramie, że to już jej ostatnie dni na planie serialu! Nikt nie spodziewałby się, że w „Na Wspólnej” zabraknie jednej z głównych bohaterek, która występuje w serialu już od 19 lat, czyli od samych jego początków!

Jak to możliwe, że Marta znika z „Na Wspólnej” skoro dopiero co wszystko zaczęło układać się w jej życiu? Córka Romana wyszła za mąż za Mikołaja, syna jej macochy Honoraty (Aleksandra Konieczna), a świeżo upieczeni małżonkowie ledwo odebrali klucze od nowego mieszkania, które kupili od Michała (Robert Kudelski) i Igi (Lidia Sadowa). Co prawda, w ostatnim czasie mieli sporo zawirowań z Nicole (Maria Niklińska), która podrzuciła im Stefanka (Gabriel Pakieser), jednak już wszysto wróciło do normy, gdyż była kochanka Mikołaja obiecała nie wchodzić im w drogę. Zatem skąd decyzja o odejściu Marty z „Na Wspólnej”?

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3446: Brutalny napad żony Borysa na Elżbietę! Przekręt z brudnymi pieniędzmi wymknie się spod kontroli – ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ostatnie wydarzenia w życiu Marty w "Na Wspólnej" >>>

Wszystkich widzów „Na Wspólnej” uspokajamy! Marta Leśniewska nie znika z serialu na zawsze tylko na dwa miesiące, w trakcie której wszyscy aktorzy mają przerwę wakacyjną! Joanna Jabłczyńska odpowiedziała na pytanie fanki na swojej relacji na Instagramie, gdzie przyznała, że są to już jej ostatnie dni na planie przed wakacjami, ale już we wrześniu wraca i dalej będzie grała rolę Marty w „Na Wspólnej”!  

- Macie przerwę wakacyjną w Na Wspólnej czy kręcicie odcinki? – zapytała fanka.

- Czekają mnie jeszcze dwa dni zdjęciowe na planie Na Wspólnej. Ostatni będzie 1 lipca. Potem wakacje. Wracamy na plan we wrześniu – odpowiedziała jej serialowa Marta.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3449: Marysia padnie ofiarą zboczeńca! Macocha Darka doprowadzi do tragedii, a Żbik nie będzie mógł nic zrobić – ZWIASTUN

Zatem nie musimy się martwić. Marta nie odchodzi z „Na Wspólnej” na zawsze tylko na przerwę wakacyjną i dalej będziemy mogli śledzić jej wątki w kolejnych odcinkach serialu! A w nowych odcinkach „Na Wspólnej” wiele będzie się działo także w życiu Marty! Razem z Mikołajem, Ksawerym (Adam Tomaszewski) i porzuconym Stefankiem zaczną nowe życie w nowym miejscu. Może właśnie tam Stefanek zapomni o traumie, jaką zgotowała mu matka, a Marta i Mikołaj w końcu będą szczęśliwi jak w dniu swojego ślubu? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3448: Darek opuści ojca! Zakościelny stanie przed trudnym wyborem – ZWIASTUN

Na Wspólnej: Marta (Joanna Jabłczyńska)

i

Autor: Instagram Na Wspólnej: Marta (Joanna Jabłczyńska)
Najnowsze