Na Wspólnej, odcinek 3448: Darek opuści ojca! Zakościelny stanie przed trudnym wyborem – ZWIASTUN

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3448: Darek opuści ojca! Zakościelny stanie przed trudnym wyborem – ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3448: Darek opuści ojca! Zakościelny stanie przed trudnym wyborem – ZWIASTUN

2022-06-15 13:27

W 3448 odcinku „Na Wspólnej” Darek (Michał Mikołajczak) zostawi ojca na lodzie i nie przyjdzie do pracy! To będzie jego zemsta za obrzydliwy romans Andrzeja (Dariusz Niebudek) z oszustką Magdą (Aleksandra Szwed), którego Zakościelny nie będzie chciał skończyć. Młodsza sekretarka tak bardzo zawróci prawnikowi w głowie, że nie będzie mu przeszkadzało ani to, że zdradza Justynę (Magdalena Kasprzak) ani to, że niszczy wizerunek ich kancelarii przez swoje stosunki z przestępcą. W 3448 odcinku „Na Wspólnej” nieobecność syna bardzo zmartwi Zakościelnego, który osobiście zjawi się w jego mieszkaniu, aby dowiedzieć się, co się stało. Na miejscu stanie przed trudnym wyborem… Zobaczcie ZWIASTUN z czerwcowych odcinków „Na Wspólnej”!

"Na Wspólnej" odcinek 3448 - wtorek, 28.06.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3448 odcinku „Na Wspólnej” Darek będzie miał już dość obrzydliwego romansu ojca z Magdą, która okazała się być zwykłą oszustką! Co prawda, Darek poznał ją, gdy to ona była ofiarą, jednak prawda o Magdzie szybko wyszła na jaw, gdy na ulicy rozpoznała ją starsza kobieta! To ona wyjawiła Żbikowi, że przez ich nową sekretarkę i jej chłopaka notariusza straciła wszystkie pieniądze i została bez dachu nad głową! Wówczas, Darek uznał, że nie ma innego wyboru jak tylko zwolnienie Magdy, ale Andrzej był innego zdania! Szczególnie, że Magda nieźle zawróciła mu w głowie, a czasem wdał się w nią w romans! Żbik przyłapie ich pocałunkach w pracy i każe ojcu natychmiast to skończyć, ale Zakościelny go nie posłucha, dlatego to Darek postanowi się na nim zemścić w 3448 odcinku „Na Wspólnej”!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3446: Brutalny napad żony Borysa na Elżbietę! Przekręt z brudnymi pieniędzmi wymknie się spod kontroli – ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Darek nakrywa ojca na romansie z Magdą w "Na Wspólnej" >>>

W 3448 odcinku „Na Wspólnej” Darek będzie pełen goryczy do ojca, który przez swój romans z oszustką nie tylko niszczy reputację firmy, ale również zabawia się z nią na prawo i lewo za plecami Justyny! Żbik uzna, że nie ma innego wyjścia jak tylko zastosowanie terapii szokowej, gdyż grożenie ojcu niczego nie zmieni! Zakościelny nie zrezygnuje z romansu z Magdą, nawet gdy Darek wmówi mu, że leci tylko na jego pieniądze!

- Tato, ale myślisz, że co ona w tobie podziwia - inteligencję? – spróbuje wstrząsnąć Andrzejem.

- Mam nadzieję, że jestem więcej wart niż moje konto – powie pewien siebie mecenas.

W ramach zemsty Żbik w 3448 odcinku „Na Wspólnej” nie zjawi się w pracy i nie będzie kontaktował się z ojcem, co bardzo zaniepokoi Zakościelnego, który osobiście postanowi sprawdzić, co stało się z jego synem!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3444: Hebel zabije gangstera, który odbił mu ukochaną?! Seba spróbuje powstrzymać szefa, ale tylko pogorszy sprawę – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

W 3448 odcinku „Na Wspólnej” Andrzej odwiedzi Darka w jego mieszkaniu, dlatego Żbik nie będzie miał już możliwości uniknięcia z nim kontaktu. Jednak ich rozmowa wcale nie będzie należała do przyjemnych, gdyż Darek już na wstępie postawi ojcu ultimatum i każe mu wybierać między nim a Magdą! Żbik jasno podkreśli, że jeżeli Zakościelny nie zwolni Magdy, to on odejdzie! W 3448 odcinku „Na Wspólnej” Andrzej stanie przed bardzo trudnym wyborem. Z jednej strony ma do stracenia syna, którego dopiero, co odzyskał, zaś z drugiej kochankę, dla której kompletnie stracił głowę! Jaką decyzję podejmie? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3442: Macocha Darka skrzywdzi jego siostrę Marysię! Nie zdoła powstrzymać Justyny przed tym szaleństwem - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze