Na Wspólnej, odcinek 3451: Koniec Agnieszki i Hebla. Olszewska nie daruje mu powrotu do mafijnej przeszłości – ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3451: Koniec Agnieszki i Hebla. Olszewska nie daruje mu powrotu do mafijnej przeszłości – ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3451: Koniec Agnieszki i Hebla. Olszewska nie daruje mu powrotu do mafijnej przeszłości – ZDJĘCIA

2022-07-05 8:45

W 3451 odcinku „Na Wspólnej” małżeństwo Agnieszki (Katarzyna Walter) i Hebla (Tadeusz Huk) zawiśnie na włosku, a wszystko przez powrót Niuńka (Joachim Lamża)! Splamiony honor Ryszarda popchnie go do zemsty na gangsterze, który przed laty odebrał mu ukochaną Helenę, czego Olszewska nie będzie mogła zaakceptować. W 3451 odcinku „Na Wspólnej” Agnieszka nie daruje Heblowi powrotu do brudnej przeszłości i postanowi odejść! Ryszard spróbuje ją zatrzymać, ale jego ukochana żona będzie już zdecydowana! Czy taki będzie koniec Agnieszki i Ryszarda? Zobaczcie to koniecznie na ZDJĘCIACH w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3451 - poniedziałek, 4.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3451 odcinku „Na Wspólnej” dojdzie do bezpośredniego starcia Ryszarda i Niuńka, który zjawi się przed domem Hebla po swoja córkę Roksanę (Małgorzata Tuszyńska), dziewczynę Seby (Bartosz Głogowski). Para zakocha się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale ich związek będzie z góry spisany na porażkę z racji nienawiści Hebla i Niuńka, który przed laty odebrał Ryszardowi narzeczoną i nie poniósł za to żadnej kary! Pojawienie się dawnego rywala od razu zagotuje w Heblu żądzę zemsty i w 3451 odcinku „Na Wspólnej” Ryszard będzie nawet gotowy, aby go zabić! Na szczęście, Agnieszka i Seba nie dadzą mu powrócić do brudnej przeszłości i powstrzymają go przed zabójstwem, ale Ryszard nie spocznie i tak łatwo się nie podda, przez co będzie mógł stracić ukochaną żonę!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3453: Elżbieta i Igor stracą córkę! Zaniedbana Julka zniknie z domu w środku nocy – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ burzliwą kłótnię Agnieszki i Ryszarda w 3451 odcinku „Na Wspólnej” >>>

W 3451 odcinku „Na Wspólnej” Agnieszka nie wytrzyma już dłużej chorej nienawiści Hebla i Niuńka o dziewczynę sprzed lat! Olszewska nie daruje Ryszardowi, że przez taką głupotę był gotowy na powrót do swojej gangsterskiej przeszłości, przez którą w jednej chwili mógł przekreślić ich małżeństwo!

- Co ci odbiło? Szukasz kłopotów? A może znudził ci się święty spokój? – wyrzuci mu Agnieszka.

- Są pewne zasady kochanie – wyjaśni jej Hebel.

- Jakie zasady? Latanie z pukawką po krzakach albo planowanie pojedynków? Ile ty masz lat? – oburzy się.

- Pewne sprawy nigdy się nie przedawniają – uzna Ryszard.

- Kobieta sprzed 40 lat nie przedawniła się, no cóż. Dobrze, to idź. Skoro tak się stęskniłeś, to idź – da mu wolną rękę.

- Agnieszko, czy ty nie możesz zrozumieć, że chodzi o fakt, a nie o konkretną dziewczynę? – zdenerwuje się w 3451 odcinku „Na Wspólnej”.

Zobacz także: Joanna Jabłczyńska znika z Na Wspólnej. Zdradziła, kiedy będzie ostatni raz na planie!

Wtedy w 3451 odcinku „Na Wspólnej” Agnieszka zrozumie, że nie powstrzyma Ryszarda przed zemstą na Niuńku. Jej argumenty w ogóle nie będą działać na jej męża, dlatego postanowi odejść, aby już dłużej nie brać udziału w tej komedii!

- Ty słyszysz, co ty gadasz i co się z tobą dzieje? Ryszard, jeżeli ta komedia się nie skończy, to ja odchodzę! I mówię poważnie! – Agnieszka postawi sprawę jasno.

Hebel w 3451 odcinku „Na Wspólnej” spróbuje jeszcze udobruchać żonę, ale na nic mu się to zda. Olszewska będzie już zdecydowana, a Ryszard zrozumie, że w jednej chwili może stracić wszystko, o co tak zacięcie walczył, gdy w wyniku wypadku straciła pamięć i myślała, że wciąż jest żoną Rafała (Lech Mackiewicz), który postanowił skorzystać z okazji i odebrać mu ją Heblowi! Na szczęście, Agnieszce wróciła pamięć, a Ryszard odzyskał ukochana żonę! Czy teraz w tak głupi sposób znów ją straci, ale tym razem już na zawsze? Tego dowiemy się w kolejnym odcinakach!

Spójrz również: Aktorzy pożegnali Na Wspólnej! Co dalej z emisją kultowego serialu TVN?

Najnowsze