Na Wspólnej, odcinek 3451: Dramatyczny finał starcia Hebla z Niuńkiem! Ryszard tego nie wytrzyma – ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3451: Dramatyczny finał starcia Hebla z Niuńkiem! Ryszard tego nie wytrzyma – ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3451: Dramatyczny finał starcia Hebla z Niuńkiem! Ryszard tego nie wytrzyma – ZDJĘCIA

2022-06-29 21:12

W 3451 odcinku „Na Wspólnej” dojdzie do bezpośredniej konfrontacji Hebla (Tadeusz Huk) z jego największym wrogiem Niuńkiem (Joachim Lamża). Gangster przed laty odebrał mu narzeczoną i nie poniósł za to żadnej kary, dlatego teraz Ryszard nie omieszka skorzystać z okazji. Szczególnie, że w końcu dowie się, że Seba (Bartosz Głogowski) zakochał się w jego córce Roksanie (Małgorzata Tuszyńska) i wpadnie w szał! W 3451 odcinku „Na Wspólnej” Hebel sięgnie po broń i rzuci się na Niuńka, który zjawi się przed jego domem! Ryszard nie opanuje swoich emocji, przez co ich starcie skończy się tragicznie i nawet najbliżsi nie zdołają go powstrzymać! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3451 - poniedziałek, 4.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3451 odcinku „Na Wspólnej” Hebel i Niuniek po latach w końcu staną twarzą w twarz. Ryszard będzie miał niepowtarzalną okazję, aby zemścić się na gangsterze za to, że odebrał mu ukochaną Helenę tuż przed ślubem i nigdy nie poniósł za to żadnych konsekwencji. Co prawda, teraz będzie w szczęśliwym małżeństwie z Agnieszką (Katarzyna Walter), ale męska duma nie pozwoli mu o tym zapomnieć i tak po prostu tego zostawić. Okazja do załatwienia Niuńka przydarzy się już w 3450 odcinku „Na Wspólnej”, gdy gangster zjawi się z żądaniem wydania córki, ale jeszcze wtedy nie będzie wiedział o co mu chodzi, a przed ich starciem powstrzyma go Agnieszka, który zdąży już poznać całą prawdę od Seby! Jednak, gdy Hebel w końcu dowie się, że Seba zakochał się w córce Niuńka nie da się już powstrzymać i sięgnie po broń!

Patrz też: Joanna Jabłczyńska znika z Na Wspólnej. Zdradziła, kiedy będzie ostatni raz na planie!

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ tragiczną konfrontację Hebla z Niuńkiem w 3452 odcinku „Na Wspólnej” >>>

W 3451 odcinku „Na Wspólnej” Hebel wpadnie w szał, gdy dowie się o związku Seby i Roksany! Ryszard natychmiast wydziedziczy chrześniaka i zniszczy testament, w którym zapisał mu 1/3 swojego majątku! Jednak zachowanie Hebla nie zrobi na nim żadnego wrażenia, gdyż w tym momencie będzie dla niego ważne jedynie to, że Roksana odwzajemniła jego uczucie i także wyznała mu miłość! Chelewski nie ustanie również w swoich próbach pogodzenia szefa z Niuńkiem, ale nie przyniosą one żadnego skutku, to zakochani nawet postanowią zniknąć! Wtedy już bezpośrednie starcie Hebla i Niuńka w 3451 odcinku „Na Wspólnej” będzie nieuniknione i nie powstrzyma go nawet Agnieszka, której próby złagodzenia sytuacji się nie powiodą, gdyż żaden z nich nie będzie chciał zgody!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3449: Marysia padnie ofiarą zboczeńca! Macocha Darka doprowadzi do tragedii, a Żbik nie będzie mógł nic zrobić – ZWIASTUN

W 3451 odcinku „Na Wspólnej” Niuniek zjawi się przed domem Hebla i zażąda oddania córki, czego tym razem Ryszard już mu nie przepuści! Hebel chwyci po broń i stanie twarzą w twarz z największym wrogiem, ale wtedy przed posiadłością Ryszarda i Agnieszki zjawią się również zaginięci zakochani! Wspólnie z Agnieszką spróbują powstrzymać Hebla, którym będzie kierowała żądza zemsty, ale tym razem im się to nie uda i Ryszard rzuci się na rywala! W 3452 odcinku „Na Wspólnej” finał starcia Hebel-Niuniek zakończy się w szpitalu, do którego trafi ojciec Roksany! Czy gangster z tego wyjdzie? A może Hebel załatwi go raz na zawsze tak jak pragnął? Tego dowiemy się już w kolejnych odcinkach!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3448: Darek opuści ojca! Zakościelny stanie przed trudnym wyborem – ZWIASTUN

Na Wspólnej, odc. 3451: Hebel (Tadeusz Huk), Seba (Bartosz Głogowski), Roksana Młotkowicz (Małgorzata Tuszyńska)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odc. 3451: Hebel (Tadeusz Huk), Seba (Bartosz Głogowski), Roksana Młotkowicz (Małgorzata Tuszyńska)
Najnowsze