Na Wspólnej, odcinek 3451: Dramatyczny finał starcia Hebla z Niuńkiem! Ryszard tego nie wytrzyma – ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3451: Dramatyczny finał starcia Hebla z Niuńkiem! Ryszard tego nie wytrzyma – ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3451: Dramatyczny finał starcia Hebla z Niuńkiem! Ryszard tego nie wytrzyma – ZDJĘCIA

2022-06-29 21:12

W 3451 odcinku „Na Wspólnej” dojdzie do bezpośredniej konfrontacji Hebla (Tadeusz Huk) z jego największym wrogiem Niuńkiem (Joachim Lamża). Gangster przed laty odebrał mu narzeczoną i nie poniósł za to żadnej kary, dlatego teraz Ryszard nie omieszka skorzystać z okazji. Szczególnie, że w końcu dowie się, że Seba (Bartosz Głogowski) zakochał się w jego córce Roksanie (Małgorzata Tuszyńska) i wpadnie w szał! W 3451 odcinku „Na Wspólnej” Hebel sięgnie po broń i rzuci się na Niuńka, który zjawi się przed jego domem! Ryszard nie opanuje swoich emocji, przez co ich starcie skończy się tragicznie i nawet najbliżsi nie zdołają go powstrzymać! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3451 - poniedziałek, 4.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3451 odcinku „Na Wspólnej” Hebel i Niuniek po latach w końcu staną twarzą w twarz. Ryszard będzie miał niepowtarzalną okazję, aby zemścić się na gangsterze za to, że odebrał mu ukochaną Helenę tuż przed ślubem i nigdy nie poniósł za to żadnych konsekwencji. Co prawda, teraz będzie w szczęśliwym małżeństwie z Agnieszką (Katarzyna Walter), ale męska duma nie pozwoli mu o tym zapomnieć i tak po prostu tego zostawić. Okazja do załatwienia Niuńka przydarzy się już w 3450 odcinku „Na Wspólnej”, gdy gangster zjawi się z żądaniem wydania córki, ale jeszcze wtedy nie będzie wiedział o co mu chodzi, a przed ich starciem powstrzyma go Agnieszka, który zdąży już poznać całą prawdę od Seby! Jednak, gdy Hebel w końcu dowie się, że Seba zakochał się w córce Niuńka nie da się już powstrzymać i sięgnie po broń!

Patrz też: Joanna Jabłczyńska znika z Na Wspólnej. Zdradziła, kiedy będzie ostatni raz na planie!

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ tragiczną konfrontację Hebla z Niuńkiem w 3452 odcinku „Na Wspólnej” >>>

W 3451 odcinku „Na Wspólnej” Hebel wpadnie w szał, gdy dowie się o związku Seby i Roksany! Ryszard natychmiast wydziedziczy chrześniaka i zniszczy testament, w którym zapisał mu 1/3 swojego majątku! Jednak zachowanie Hebla nie zrobi na nim żadnego wrażenia, gdyż w tym momencie będzie dla niego ważne jedynie to, że Roksana odwzajemniła jego uczucie i także wyznała mu miłość! Chelewski nie ustanie również w swoich próbach pogodzenia szefa z Niuńkiem, ale nie przyniosą one żadnego skutku, to zakochani nawet postanowią zniknąć! Wtedy już bezpośrednie starcie Hebla i Niuńka w 3451 odcinku „Na Wspólnej” będzie nieuniknione i nie powstrzyma go nawet Agnieszka, której próby złagodzenia sytuacji się nie powiodą, gdyż żaden z nich nie będzie chciał zgody!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3449: Marysia padnie ofiarą zboczeńca! Macocha Darka doprowadzi do tragedii, a Żbik nie będzie mógł nic zrobić – ZWIASTUN

W 3451 odcinku „Na Wspólnej” Niuniek zjawi się przed domem Hebla i zażąda oddania córki, czego tym razem Ryszard już mu nie przepuści! Hebel chwyci po broń i stanie twarzą w twarz z największym wrogiem, ale wtedy przed posiadłością Ryszarda i Agnieszki zjawią się również zaginięci zakochani! Wspólnie z Agnieszką spróbują powstrzymać Hebla, którym będzie kierowała żądza zemsty, ale tym razem im się to nie uda i Ryszard rzuci się na rywala! W 3452 odcinku „Na Wspólnej” finał starcia Hebel-Niuniek zakończy się w szpitalu, do którego trafi ojciec Roksany! Czy gangster z tego wyjdzie? A może Hebel załatwi go raz na zawsze tak jak pragnął? Tego dowiemy się już w kolejnych odcinkach!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3448: Darek opuści ojca! Zakościelny stanie przed trudnym wyborem – ZWIASTUN

Na Wspólnej, odc. 3451: Hebel (Tadeusz Huk), Seba (Bartosz Głogowski), Roksana Młotkowicz (Małgorzata Tuszyńska)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odc. 3451: Hebel (Tadeusz Huk), Seba (Bartosz Głogowski), Roksana Młotkowicz (Małgorzata Tuszyńska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze