Na Wspólnej, odcinek 3285: Wojna Marty i Kamy o Mikołaja. Zdradzona Konarska pokaże na co ją stać

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3285: Wojna Marty i Kamy o Mikołaja. Zdradzona Konarska pokaże na co ją stać

Na Wspólnej, odcinek 3285: Wojna Marty i Kamy o Mikołaja. Zdradzona Konarska pokaże na co ją stać

2021-08-24 15:13

W 3285 odcinku "Na Wspólnej" zacznie się otwarta wojna Marty (Joanna Jabłczyńska) i Kamy (Angelika Kujawiak). Niebawem w "Na Wspólnej" Konarska przyłapie Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) na pocałunku z koleżanką i tego już będzie za wiele! Dziennikarka tak się zajęła śledztwem i szukaniem dowodów na zwyrodnialca Halickiego (Adam Szczyszczaj), że straciła panowanie nad własnym związkiem. Kama chętnie przejmie inicjatywę i posunie się za daleko. W 3285 odcinku "Na Wspólnej" Konarska zmierzy się z największą rywalką.

"Na Wspólnej" odcinek 3285 - środa, 8.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3285 odcinku "Na Wspólnej" Marta nie będzie mogła się otrząsnąć z faktu, że Mikołaj pocałował Kamę! Niedługo w "Na Wspólnej" Konarska osobiście przyłapie narzeczonego i jego rzekomą koleżankę na pocałunku! Dziennikarka tak się zajęła swoim śledztwem i zbieraniem dowodów na Halickiego, że zapomniała chyba o własnym związku. I przyjdzie jej za to zapłacić, b widok całującego się narzeczonego z Kamą wyrwie jej serce. Zrozumie, że w nagłówkach gazet i plotkach na temat tego, że Mikołaj i Kama mają romans, tkwi prawda. Chociaż wcześniej w to nie wierzyła, straci czujność i pożałuje. Już nic nie będzie takie samo, a Marta przekona się, że zaufała niewłaściwemu mężczyźnie. Jak będzie naprawdę? 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4 sezon. Radykalna przemiana Michała. Wygląd twarzy ukochanego Ani poraża! - ZDJĘCIA

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Cała afera rozpocznie się w 3284 odcinku "Na Wspólnej", kiedy to Marta osiągnie sukces w zebraniu materiałów na winę Halickiego. Pojedzie po Mikołaja, który w tym samym czasie będzie miał ważne spotkanie z Kamą i producentem telewizyjnym. Poleje się kilka kieliszków wina za dużo, a Kama straci panowanie nad sobą. Konarska zobaczy w 3284 odcinku "Na Wspólnej" jak narzeczony całuje się z koleżanką, która miała być jedynie partnerką telewizyjną. W 3285 odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj zacznie zapewniać narzeczoną, że Kama pocałowała go pod wpływem alkoholu, a on nie miał na to ochoty. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1596: Ania pozbędzie się Magdy z życia Budzyńskiego! Tak załatwi macochę - ZDJĘCIA

Własnie wtedy w "Na Wspólnej" Konarska postanowi wytoczyć wojnę Kamie, która poczuła się chyba zbyt pewnie. Uda się do rywalki i wytoczy ciężkie działa. Urządzi ostrą aferę i nie będą ją interesowały tłumaczenia Mikołaja. Mężczyzna by ratować związek obieca, że rzuci karierę telewizyjną i nie będzie już współpracował z Kamą. Marta w 3285 odcinku "Na Wspólnej" nie da się jednak tak łatwo przekonać i i tak zadecyduje, że pójdzie rozmówić się z kobietą. To będzie prawdziwe starcie, od którego może zależeć cały dalszy los narzeczeństwa Konarskiej i Mikołaja. 

Sprawdź ostrą aferę Marty i Kamy w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze