Na Wspólnej, odcinek 3284: Mikołaj zdradzi Martę z Kamą tuż przed ślubem! Nigdy mu tego nie daruje? -  ZDJĘCIA

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3284: Mikołaj zdradzi Martę z Kamą tuż przed ślubem! Nigdy mu tego nie daruje? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3284: Mikołaj zdradzi Martę z Kamą tuż przed ślubem! Nigdy mu tego nie daruje? - ZDJĘCIA

2021-08-23 21:27

W 3284 odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) zdradzi Martę (Joanna Jabłczyńska) z Kamą (Angelika Kujawiak)! Konarska przyłapie go na gorącym uczynku i na własne oczy zobaczy, jak obściskują się za jej plecami. W 3284 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie mowy o przyjacielskim objęciu. Kama i Mikołaj będą się całować, a Marta wszystko zobaczy! Nigdy by się nie spodziewała, że narzeczony wywinie jej taki numer tuż przed ślubem. Mężczyzna zacznie się tłumaczyć, ale tego co zobaczy Konarska nie da się zignorować. Podejmie radykalne kroki względem niewiernego Mikołaja.

"Na Wspólnej" odcinek 3284 - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3284 odcinku "Na Wspólnej" Marta przekona się, że nagłówki w gazetach i plotki na temat relacji Kamy i Mikołaja nie są wyssane z palca. Dziennikarka długo tłumaczyła sobie, że narzeczony tylko współpracuje z Kamą i chodzi o wspólne interesy. Mikołaj zachłysnął się pracą w mediach, a w 3284 odcinku "Na Wspólnej" nieźle za to oberwie. Właściwie na swoje własne życzenie, bo to on już dawno mógł postawić wyraźniejszą granicę między sprawami zawodowymi a sercowymi.

Konarska z "Na Wspólnej" jest ostatnio tak zajęta śledztwem przeciwko Halickiemu (Adam Szczyszczaj), że mniej skupiła się na swoim prywatnym życiu. I za to właśnie przyjdzie jej zapłacić, kiedy to nakryje narzeczonego na zdradzie! Marta na własne oczy zobaczy całujących się Kamę i Mikołaja i zrozumie, że mężczyzna nie próżnował, kiedy ona walczyła o losy kobiet i ich ochronę przed okrutnym reżyserem. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3275: Upojna noc Kasi i Darka przerwana przez straszny telefon. Brat Żbika nie będzie miał litości - ZWIASTUN

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

W 3284 odcinku "Na Wspólnej" Marta osiągnie sukces, bo wreszcie spełni swój cel i namówi aktorki molestowane przez Halickiego do opowiedzenia trudnych historii przed kamerą. Tym sposobem zakończy się jej trudna walka o dobre imię i ratunek dla kobiet, które bały się dorwać podłego reżysera, który cały czas przekraczał granice. Konarska w 3284 odcinku "Na Wspólnej" będzie dumna i zadowolona, ale do czasu. Kiedy pojedzie odebrać Mikołaja ze spotkania ze sponsorem programu naukowego, nie uwierzy w to co widzi. Narzeczony pocałuje się z Kamą! 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3277: Agnieszka i Hebel znowu razem? Prawniczka odzyska pamięć, ale parę czeka kolejny dramat

Marta w 3284 odcinku "Na Wspólnej" zrozumie, że plotki i nagłówki gazet, które informowały o tym, że Mikołaj ma romans z Kamą, nie są bezpodstawne! Wkrótce w "Na Wspólnej" okaże się, że kobieta będzie pod wpływem alkoholu kiedy pocałuje Mikołaja, ale to przecież nie zwolni jej z odpowiedzialności. Konarska wścieknie się, a ślub stanie pod znakiem zapytania. Mikołaj zacznie się tłumaczyć, że to nic dla niego nie znaczyło i ma zamiar rzucić pracę w telewizji. Konarska nie da się tak łatwo przekonać i przeprowadzi z rywalką ostrą rozmowę. 

Najnowsze