Na Wspólnej, odcinek 3278: Marta w niebezpieczeństwie. Śledztwo przeciwko Halickiemu skończy się w szpitalu

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3278: Marta w niebezpieczeństwie. Śledztwo przeciwko Halickiemu skończy się w szpitalu

Na Wspólnej, odcinek 3278: Marta w niebezpieczeństwie. Śledztwo przeciwko Halickiemu skończy się w szpitalu

2021-08-26 19:59

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) wpakuje się w poważne kłopoty, a wszystko przez jej ambicję dorwania Halickiego (Adam Szczyszczaj). Wkrótce w "Na Wspólnej" dojdzie do tragedii, a Konarska zaryzykuje, by zdobyć odpowiedni materiał pogrążający reżysera. Wyposaży się w ukrytą kamerę i ruszy po dowody. Nawet Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) zacznie się o nią martwić i przewidywać najgorsze. Konarska nie odnajdzie sojuszniczek w walce z Halickim, a wręcz narazi aktorki i siebie samą na niebezpieczeństwo! Cała sytuacja zakończy się w szpitalu...

"Na Wspólnej" odcinek 3278 - czwartek, 26.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" Marta wciąż nie odpuści Halickiemu i zdobędzie dowody na jego koszmarne traktowanie aktorek, naruszanie nietykalności cielesnej, molestowanie i przekraczanie wszelkich granic moralnych. Dziennikarka nie raz udowodniła w "Na Wspólnej", że nie boi się trudnych tematów, ale z reżyserem będzie wyjątkowo trudno. Wkrótce w "Na Wspólnej" Marta zdobędzie dowody na to, że mężczyzna gardzi kobietami.

Niestety sytuacja stanie się bardzo skomplikowana, bo dowody to jedno, a zeznania pokrzywdzonych kobiet - drugie. Właśnie terroryzowane aktorki ni będą chciały zeznawać przeciwko Halickiemu. Będą się bały konsekwencji i utraty kariery, na którą tak długo pracowały. Marta nie zrozumie postępowania skrzywdzonych kobiet, aż w końcu nastapi przełom. 

Przeczytaj: M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę - ZDJĘCIA

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do tragedii! Z powodu działań podłego reżysera, jedna z aktorek wyląduje w szpitalu... To przeważy czarę goryczy, a Marta przez feralną sytuację zyska sojuszniczki w zniszczeniu reżysera i ukaraniu go. Kiedy jedna z koleżanek trafi na oddział szpitalny, reszta aktorek zobaczy, że muszą zacząć działać, by im także nie stała się krzywda. Po koszmarnym zdarzeniu w 3278 odcinku "Na Wspólnej" kobiety zgodzą się zacząć współpracować ze zdeterminowaną dziennikarką. 

Przeczytaj: Gorące sceny z Adrianą Kalską. Nawet z Roznerskim w M jak miłość tak nie figlowała w łóżku - ZDJĘCIA

Marta w "Na Wspólnej" długo czekała na ten moment, bo z trwogą obserwowała działania podłego reżysera, który nie cofnie się niemal przed niczym. Konarska w końcu znajdzie dowody i świadków winy reżysera, tylko czy to wystarczy? Halicki jest przecież cwany i doskonale wie co robi. Oby znów nie zaplanował, że wrobi Martę i przekształci całą sytuację tak, że wyjdzie na niewinnego. Czy Marta ostatecznie zakończy sprawę z Halickim i uwolni kobiety od jego obrzydliwego zachowania i nadużywania swojej pozycji? Wkrótce się okaże. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze