Gorące sceny z Adrianą Kalską. Nawet z Roznerskim w M jak miłość tak nie figlowała w łóżku - ZDJĘCIA

i

Autor: x-news Gorące sceny z Adrianą Kalską. Nawet z Roznerskim w M jak miłość tak nie figlowała w łóżku - ZDJĘCIA

Gorące sceny z Adrianą Kalską. Nawet z Roznerskim w M jak miłość tak nie figlowała w łóżku - ZDJĘCIA

2021-08-17 23:08

Gwiazda "M jak miłość" szokuje! Adriana Kalska wystąpiła w gorących scenach z nowym partnerem. Aktorka nie miała tak odważnych scen nawet z Marcinem (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość", który prywatnie jest jej partnerem życiowym. Kalska figluje w łóżku z kimś zupełnie innym i wcale nie wydaje się być z tego powodu niezadowolona. Aktorka tym razem zagrała w niezłych luksusach, a jej nowy dom robi ogromne wrażenie. To wszystko przez kolejne plany zawodowe Adriany Kalskiej, które znacznie różnią się od roli Izy w "M jak miłość". Zobacz GALERIĘ ZDJĘCIA i wybryki Kalskiej w łóżku.

Adriana Kalska jest uwielbiana za rolę Izy w "M jak miłość", ale aktorka ma teraz inne zawodowe zobowiązania. Nowa rola Marty w serialu TVN7 "Papiery na szczęście" wymaga od niej wcielenia się w postać kobiety, która jest zmęczona życiem u boku znanego męża i bycia jego "ozdobą". Serialowy partner Kalskiej to Mateusz Kmiecik, który zagra Krisa, piłkarza, dla którego liczy się kariera i pieniądze.

Marta z "Papierów na szczęście" właśnie z nim już w 1 odcinku serialu będzie figlować w łóżku w zmysłowej piżamie. Niestety to nie oznacza, że ona i Kris stworzą szczęśliwe małżeństwo. Wręcz przeciwnie, bohaterkę czeka szereg niefortunnych zdarzeń, które sprawią, że przewartościuje swoje życie. Rzuci bycie grzeczną żonką i zacznie szukać szczęścia zupełnie gdzie indziej. Czy jej się to opłaci? 

Przeczytaj: Lilka z M jak miłość obrzydliwie nękana przez fanów! Monika Mielnicka ujawniła jak ją dręczą

Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską?

Iza z "M jak miłość" w najnowszych odcinkach serialu będzie miała nadal problemy z Marcinem, z którym relacja zawiśnie na włosku. Wszystko przez intrygę cwanego Bosackiego (Dariusz Kordek), który stworzył seks taśmę Chodakowskiej i Michała (Paweł Deląg). Marta z "Papierów na szczęście" również nie będzie szczęśliwa u boku Krisa, więc podejmie radykalne kroki i zdecyduje się zacząć życie od początku. Zatrudni się w rodzinie bogaczy, gdzie pozna przystojnego Adana (Jakub Sasak) i znów zacznie się wartka lawina zdarzeń. 

Przeczytaj: BrzydUla 2. Ula okradziona przed pokazem w F&D w 154 odcinku! Tak Marek będzie pocieszał żonę - ZWIASTUN

Kalska ma za sobą sceny łóżkowe z nowym serialowym partnerem, z którym musiała pozować w pościeli. Ona i Kris już w 1 odcinku "Papierów na szczęście" pokażą się w gorących scenach. Jako małżeństwo ich relacja się jednak nie sprawdzi. Marta pójdzie szukać szczęścia gdzie indziej, ale Adam, którego niebawem pozna, okaże się być bawidamkiem z wianuszkiem kobiet u boku. Marcie spodoba się mężczyzna, ale przecież chciała uciec od życia, które prowadziła u bolku Krisa. Adam wyda się jej bardzo podobny do męża, a mimo to coś do niego poczuje. To zwiastuje kłopoty,

Zobacz gorące figle Adriany Kalskiej w łóżku w GALERII ZDJĘCIA>>>

Papiery na szczęście kiedy nowe odcinki, gdzie oglądać, kto zagra?

"Papiery na szczęście" będą emitowane na kanale TVN7 od 6 września od poniedziałku do czwartku, o godz. 19.30. Pierwsze dwa premierowe odcinki "Papiery na szczęście" pojawią się natomiast w głównej stacji TVN w sobotę 4 września, o godz. 16.50 i 17.25. W główną rolę Marty wcieli się Adriana Kalska, a jej męża Krisa zagra Mateusz Kmiecik. W roli zamożnego amanta wystąpi Jakub Sasak. TVN7 "Papierami na szczęście" zastępuje serial "Zakochani po uszy". "Papiery na szczęście" będą emitowane tuż przed hitem TVN i TVN7 "BrzydUla 2". 

Najnowsze