Na Wspólnej, odcinek 3273: Marta odkryje przerażającą prawdę o sadyście Halickim! Anonim będzie jedynie początkiem

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3273: Marta odkryje przerażającą prawdę o sadyście Halickim! Anonim będzie jedynie początkiem

Na Wspólnej, odcinek 3273: Marta odkryje przerażającą prawdę o sadyście Halickim! Anonim będzie jedynie początkiem

2021-08-12 12:43

W 3273 odcinku „Na Wspólnej” Marta (Joanna Jabłczyńska) spotka się z kobietą, którą Halicki (Adam Szczyszczaj) posądził o napisanie nieprawdziwego anonimu. Znany reżyser zrobił ze swojej byłej aktorki, Anny Sienkiewicz (Barbara Prokopowicz) kobietę chorą psychicznie, która przeszła załamanie nerwowe i ostrzegł Martę, że taka kobieta nie może myśleć racjonalnie. W 3273 odcinku „Na Wspólnej” Sienkiewicz skontaktuje się z Konarską i zgodzi się na spotkanie, na którym nie będzie przebierać w słowach! Martę aż zmrozi, gdy pozna szokującą prawdę o działaniach Halickiego!

"Na Wspólnej" odcinek 3273 - czwartek, 12.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Próby z Halickim w „Na Wspólnej” od początku nie podobały się Marcie, która miała pewne podejrzenia, co do jego osoby! Znany reżyser stosował dziwne praktyki, które wzbudziły u niej niepokój. W trakcie prób Halicki zamieniał się w potwora i był zdolny do wszystkiego byleby przywołać w aktorach najbardziej skrywane emocje. Nieźle zalazł Marcie za skórę w 3264 odcinku ”Na Wspólnej”, gdy ponownie przywołał u niej najgorsze wspomnienia, gdy przeżyła zdradę Olafa (Maciej Brzoska) i straciła dziecko. Reżyser doskonale zdawał sobie sprawę, jak zadać dziennikarce ból, gdyż doskonale zna przeszłość swoich aktorów. Jeszcze w tym samym odcinku Konarska dostała anonim, którego autor ostrzegł ją przed Halickim i kazał jej się trzymać od niego z daleka.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3273: Matka Belli okropnie poniży Dankę! Zimińska aż zaniemówi – ZWIASTUN

W „Na Wspólnej” Konarska próbowała ze wszystkich sił dowiedzieć się kto może być autorem anonimu i wprost spytała o to nawet Halickiego, który bez wątpienia wskazał na swoją byłą aktorkę Annę Sienkiewicz, z której zrobił psychopatkę, co potwierdziła zastraszona grupa aktorów. Jednak Konarska tak łatwo nie odpuściła i sama postanowiła spotkać się byłą aktorką. W 3273 odcinku „Na Wspólnej” kobieta skontaktuje się z dziennikarką, ale przyzna, że to nie ona jest autorką anonimu!

- Dzień dobry pani Anno – zacznie rozmowę Marta.

- To nie ja napisałam anonim, nie postępuje w ten sposób – będzie się tłumaczyć kobieta, jednak po chwili doda jeszcze, że w pełni się z nim zgadza i zaproponuje Konarskiej spotkanie, na którym dziennikarka oczywiście się stawi.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3273: Jarek odkryje tajemnicę ojca Elizy i pijaka Zawady! Zobaczy do czego jest zdolny Cielecki - ZWIASTUN

Chwilę później w 3273 odcinku „Na Wspólnej” Marta spotka się z Anną Sienkiewicz. Wbrew przekonaniom Halickiego kobieta wcale nie będzie chora psychicznie, lecz bardzo dotknięta jego sadystycznymi praktykami, na które już dłużej nie mogła sobie pozwolić.

- Dla niego ludzie to środek do celu, po drodze nie ma żadnych granic. Wyciska i bawi się, wysysa. Halicki to kameleon, narcyz i wampir w jednej osobie pani Marto – wyzna straszliwą prawdę o sadyście, czym jeszcze bardziej przerazi Martę i w 3273 odcinku „Na Wspólnej” utwierdzi ją w przekonaniu, że jej intuicja jej nie zawiodła. 

- A dlaczego on uważa, że to pani napisała ten anonim – dopyta Konarska.

- Bo tylko wariatka mogła coś takiego napisać o mistrzu. Nie słyszała pani, że mam urojenia – Sienkiewicz doskonale będzie wiedziała, w jakim świetle przedstawił ją sadystyczny reżyser.

- I przeszła pani załamanie nerwowe – doda Marta.

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3276: Anastazja pobita przez Tomka! Rzuci się na nią kiedy przyzna się do zdrady - ZWIASTUN

Jeszcze w 3273 odcinku „Na Wspólnej” Konarska wprost spyta się byłej aktorki, czy ma jakieś szanse, aby okiełznać niesfornego reżysera, jednak odpowiedź Sienkiewicz nie pozostawi żadnych złudzeń. Jednak kobieta poleci jej, aby odnalazła autora anonimu, który z pewnością jest jednym z aktorów i z jego pomocą załatwiła Halickiego!

- Twierdzi pani, że nie mam szans? – zapyta przejęta Marta.

- Chcę powiedzieć, że sama nie zrzuci go pani z sokołu, ale ma pani sprzymierzeńca, gdzieś tam w zespole. Ten anonim to wyciągnięta dłoń. Niech pani spróbuje ją chwycić – doradzi jej kobieta.

W 3273 odcinku „Na Wspólnej” okaże się, że była aktorka wcale się nie myliła i faktycznie Konarska prędko odnajdzie autora anonimu. Konarska będzie świadkiem jak sadysta przekroczy wszelkie możliwe granice i dobierze się z łapami do aktorki, jednak zastraszona kobieta odmówi pomocy…

Patrz także: Na Wspólnej, odcinek 3277: Tomek po pobiciu Anastazji dostanie łomot od księdza Olka - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odc. 3272: Marta (Joanna Jabłczyńska), Anna Sienkiewicz (Barbara Prokopowicz)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3272: Marta (Joanna Jabłczyńska), Anna Sienkiewicz (Barbara Prokopowicz)
Na wspólnej odc. 3265: Marta (Joanna Jabłczyńska)

i

Autor: Player Na wspólnej odc. 3265: Marta (Joanna Jabłczyńska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze