Na Wspólnej, odcinek 2945: Julka zaginie! Co stanie się z córką Igora?

2019-09-09 12:29 sz
Na Wspólnej, odc. 2830. Igor (Kuba Wesołowski)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2830. Igor (Kuba Wesołowski)

Julka (Maja Oświecińska) w 2945 odcinku "Na Wspólnej" zniknie z powierzchni ziemi! Igor (Jakub Wesołowski) będzie przerażony zaginięciem jedynej córki. Chora Elżbieta (Paulina Chapko) w "Na Wspólnej" będzie zamieszana w całą sprawę. Czy pomoże partnerowi odnaleźć dziewczynkę? Sprawdź, co wydarzy się w 2945 odcinku.

"Na Wspólnej" odcinek 2945 - czwartek, 19.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

Julka z serialu "Na Wspólnej" w ciągu ostatniego roku przeszła piekło na ziemi. Najpierw padła ofiarą pedofila, a niedawno jej rodzina znalazła się w kryzysie. Babcia Ewa (Ewa Gawryluk) spowodowała groźny wypadek i próbowała popełnić samobójstwo, a Elżbieta w "Na Wspólnej" z powodu powikłań po tym wypadku zrobiła się agresywna. Mała Julka zaczęła bać się ukochanej macochy! To nie koniec jej dramatu.

Przeczytaj też >>> Na Wspólnej, odcinek 2938: Elżbieta w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Lekarze odmówią jej pomocy?!

Na Wspólnej, odc. 2911. Igor (Jakub Wesołowski), Julka (Maja Oświecińska)
Autor: nawspolnej.tvn.pl Na Wspólnej, odc. 2911. Igor (Jakub Wesołowski), Julka (Maja Oświecińska)

W 2945 odcinku "Na Wspólnej" Elżbieta zacznie szykować się do wyjazdu z Polski. Lekarze wykryją u niej śmiertelnie niebezpiecznego krwiaka w mózgu, przez co będzie wymagana specjalistyczna operacja. Niedługo przed wylotem Igor odkryje, że Julka nie wróciła ze szkoły do domu! W "Na Wspólnej" chora partnerka pomimo zmian w zachowaniu bardzo przejmie się sytuacją. Oznajmi, że nigdzie nie poleci, dopóki nie znajdą małej. Co się stanie Julce w 2045 odcinku? Czy ucieknie z domu, a może zostanie uprowadzona? Na odpowiedź musimy poczekać. 

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? >>> Na Wspólnej, odcinek 2939: Chora Ela zaatakuje Ewę. Nie daruje matce Igora wypadku - ZWIASTUN

>>> Na Wspólnej, odcinek 2950: Darek nie będzie z Kasią! Ciąża Anety wszystko zmieni - ZDJĘCIA

Najnowsze