Na Wspólnej, odcinek 2939: Chora Ela zaatakuje Ewę. Nie daruje matce Igora wypadku - ZWIASTUN

2019-09-08 8:58 jkk
Na Wspólnej 2939 Ewa (Ewa Gawryluk), Elżbieta (Paulina Chapko)
Autor: X-news

W 2939 odcinku "Na Wspólnej" ciężko chora Ela (Paulina Chapko) wpadnie w szał! Po raz kolejny obwini Ewę (Ewa Garwyluk) o wypadek i z tego powodu wściekle ją zaatakuje! Czy Ela wróci kiedyś do formy sprzed tragicznego zdarzenia? Ewa nie może pozbyć się poczucia winy, Ostrowski (Marek Kalita) ledwo uratował ją z próby samobójczej, ale Ela nie odpuszcza... Czy Igor (Kuba Wesołowski) udźwignie konflikt dwóch chorych kobiet: matki i kochanki? Zobaczymy w 2939 odcinku serialu Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2939 - wtorek, 10.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2939 odcinku "Na Wspólnej" będziemy świadkami dramatycznego wybuchu Elżbiety, która nie może zapomnieć Ewie feralnego wypadku... To po nim partnerka Igora zmieniła się nie poznania, a Ewa próbowała nawet popełnić samobójstwo!

Czy jeden fatalny ruch kierownicą i zjazd z trasy prosto w drzewo położy się cieniem do końca dni Ewy i Eli? Na razie zanosi się na to, że Ela wciąż będzie obwiniała chorą na depresję Ewę, co może doprowadzić do kolejnej tragedii. Na szczęście Ewa zachowa stoicki spokój w całej sytuacji.

W 2939 odcinku "Na Wspólnej padną mocne słowa.

- Chciałam, żebyś się zawsze czuła winna, nieszczęśliwa....Żebyś zawsze o tym myślała! - wykrzyczy Ela Ewie.

- Masz do tego prawo... - odpowie Ewa spokojnie.

- Mam! - krzyknie jeszcze Ela i wybiegnie z pokoju.

Jak pamiętamy Ewa (Ewa Gawryluk) leczy się na ciężką depresje od czasu wypadku. W 2939 odcinku "Na Wspólnej" jej syn Igor i kochający mąż będą cały czas przy niej, co ma miejsce zwłaszcza po tym, jak a lekarze jako jedyny sposób leczenia zaproponowali w pewnym momencie elektrowstrząsy... Po brutalnym zabiegu Ewa straciła pamięć!

Przypomnijmy, że stan Ewy pogarszał się do tego stopnia, że w pewnym momencie stała się śmiertelnym zagrożeniem dla najbliższych. Czy wybuch Eli znów zburzy delikatną równowagę psychiczną Ewy?

Kolejny wybuch złości Eli w 2939 odcinku "Na Wspólnej", który dotyczyć będzie wspólnego wypadku z Ewą, może być kolejnym krokiem w złą stronę... Czy Ostrowski zdoła uratować Ewę na przykład przed kolejną próbą samobójczą? Świadkami przełomu w tej sprawie będziemy w 2939 odcinku serialu "Na Wspólnej".

Najnowsze