Na Wspólnej, odcinek 2931: Ewa po brutalnym zabiegu w psychiatryku straci pamięć

2019-08-07 7:20 Ag
Na Wspólnej odc. 2931. Ewa (Ewa Gawryluk), Arek Ostrowski (Marek Kalita)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2931. Ewa (Ewa Gawryluk), Arek Ostrowski (Marek Kalita)

Ile jeszcze tragedii w "Na Wspólnej" spadnie na Ewę (Ewa Gawryluk)? Ciężka depresja, próba samobójcza, leczenie w szpitalu psychiatrycznym, które nie przyniesie żadnej poprawy. W 2931 odcinku "Na Wspólnej" chora Ewa zostanie poddana brutalnemu zabiegowi elektrowstrząsami. I choć nie będzie czuła bólu, to po wybudzeniu się z narkozy okaże się, że cierpi na amnezję. Straci pamięć i nie rozpozna nawet własnego męża, Arka Ostrowskiego (Marek Kalita). Co będzie dalej z Ewą?

"Na Wspólnej" odcinek 2931 - wtorek, 27.08.2019, o godz. 20.15 w TVN

Jedynym ratunkiem dla chorej Ewy z "Na Wspólnej" będą elektrowstrząsy! Psychiatra Hofferowej uprzedzi jej męża Arka, że pacjentka nic nie poczuje, a dzięki temu zabiegowi może wreszcie nastąpi spodziewana poprawa. Bo ani terapia, ani leki nie dadzą żadnych postępów w leczeniu. Co więcej, depresja jeszcze się pogłębi.

W 2931 odcinku "Na Wspólnej" lekarz poda Ewie narkozę, by nie cierpiała podczas zabiegu. Cały czas będzie pod troskliwą opieką Ostrowskiego, który zapewni ukochaną, że nigdy jej nie zostawi i bardzo ją kocha... Wszystko pójdzie dobrze. Jak podaje "Świat Seriali" ani psychiatra, ani anestezjolog nie będą podejrzewali, że z Ewą może dziać się coś niepokojącego.

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2935: Pijany Mikołaj rzuci się na Romę z pięściami. Dowie się o jej mężu

Kiedy jednak Ewa po elektrowstrząsach obudzi się z narkozy przez długi czas nie otworzy oczu. Chwyci rękę męża i mocno ją ściśnie. Po kilku godzinach w 2931 odcinku "Na Wspólnej" odzyska świadomość na tyle, że będzie mogła normalnie mówić. Zwróci się jednak do Arka tak, jakby był Igorem (Jakub Wesołowski). Stanie się jasne, że Ewa nie rozpoznaje Ostrowskiego, a to może oznaczać, że straciła pamięć.

Nie przegap: Śmierć Joachima w Na Wspólnej. Anastazja po operacji zobaczy ducha brata

Czy amnezja Ewy będzie tylko chwilowa, czy też elektrowstrząsy doprowadzą do trwałych uszkodzeń w jej mózgu? To się okaże dopiero w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" pod koniec sierpnia.