Na Wspólnej, odcinek 2950: Darek nie będzie z Kasią! Ciąża Anety wszystko zmieni - ZDJĘCIA

2019-09-09 8:11 Ag
Na Wspólnej odc. 2950. Kasia (Julia Chatys), Darek (Michał Mikołajczak)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2950. Kasia (Julia Chatys), Darek (Michał Mikołajczak)

Darek (Michał Mikołajczak) z "Na Wspólnej" odejdzie od ciężarne Anety (Dorota Krempa) do Kasi (Julia Chatys)? W 2950 odcinku "Na Wspólnej" Żbik wreszcie podejmie decyzję, wyzna kochance swoją miłość i zapewni, że dla niej rzuci żonę. Zmieni jednak zdanie gdy dowie się, że Aneta spodziewa się dziecka. Co będzie z Kasią w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej"? Jak zareaguje gdy dowie się, że Darek będzie ojcem?

"Na Wspólnej" odcinek 2950 - poniedziałek, 30.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

Na drodze do szczęścia Kasi i Darka w "Na Wspólnej" znów stanie Aneta! A właściwie dziecko, którego będzie się spodziewała prawniczka. Żona Żbika wreszcie dopnie swego, bez jego zgody zajdzie w ciążę i postawi go przed faktem dokonanym. W 2950 odcinku "Na Wspólnej" Darek podejmie ostateczną decyzję w sprawie przyszłości swojego małżeństwa i zaraz potem ją zmieni...

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2950: Ślub Danki i Marka! Szokujące nowiny na weselu - ZDJĘCIA

Jak do tego dojdzie? Podczas kolejnego spotkania z kochanką wyzna Kasi, że dzięki Jarogniewowi (Olgierd Jaworski) zrozumiał co jest w życiu ważne. Zapewni Kasię, że jest jego jedyną miłością, a z Anetą łączy go tylko prawnicza umowa, którą może w każdej chwili rozwiązać.

W 2950 odcinku "Na Wspólnej" oburzona Kasia przyzna, że nie jest kobietą, która rozbija małżeństwa, ale wystarczy kilka namiętnych pocałunków, by znów uległa ukochanemu. Po gorącej schadzce Darek wróci do domu z zamiarem rozstania się z Anetą!

I właśnie wtedy żona powie mu o ciąży! Zszokowany nowiną o dziecku Żbik zrobi dobrą minę do złej gry. Znów złamie obietnicę daną Kasi, ani słowem nie wspomni Anecie, że chce odejść. Mało tego, rano zrobi jej śniadanie, a ciężarna prawniczka pochwali go, że świetnie się sprawdzi w roli ojca.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2949: Ciężka choroba ciosem dla Darka. Pozna wstrząsającą diagnozę

Jak zareaguje Kasia gdy dowie się o dziecku Darka i Anety? To się wyjaśni w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej".

Najnowsze