Na Wspólnej, odcinek 2949: Ciężka choroba ciosem dla Darka. Pozna wstrząsającą diagnozę

2019-09-03 3:20
Na Wspólnej, odcinek 2933. Darek (Michał Mikołajczak), Jarogniew (Olgierd Jaworski)
Autor: X-news

W 2949 odcinku serialu "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) przeżyje wstrząs! Na własnych rękach zaniesie do szpitala Jarogniewa (Olgierd Jaworski)! Diagnoza lekarzy to będzie szok dla nich obu. Czy Jarogniew zapadnie na nieuleczalna chorobę? Czy Darek załamie się, czy będzie ratował podopiecznego za wszelką cenę? Zobaczymy w 2949 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2949 - czwartek. 26.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

Darek w 2949 odcinku "Na Wspólnej" pokaże się z nieznanej dotąd strony. Ze strachu o życie Jarogniewa Żbik będzie zdolny do nadludzkiego wysiłku! Czy dobiegnie na czas do szpitala z dzieckiem na rękach?

W 2949 odcinku serialu Jarogniew będzie szykował się do pierwszej rozgrywki w turnieju szachowym Bratny. Tuż przed wyjściem zauważy, że leci mu krew z nosa. Ale ukryje to przed wszystkimi i... wygra cały konkurs!

Jak Darek z Kasią odkryją sekret Jarogniewa (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Żbik będzie przez cały czas towarzyszył zdolnemu nastolatkowi i on pierwszy zauważy dziwny napad kaszlu u chłopca. Zapyta Jarogniewa co się dzieje, jednak chłopak nadal będzie ukrywał krwotok i zapewni opiekuna w 2949 odcinku "Na Wspólnej", że wszystko jest dobrze. Niestety za moment chłopak zemdleje! Co zrobi Darek w obliczu poważnego zagrożenia życia u jego podopiecznego?

Żbik w 2949 odcinku "Na Wspólnej" okaże się prawdziwym bohaterem! Weźmie chłopca na ręce i pobiegnie z nim do szpitala! Na szczęście Jarogniew natychmiast poddany zostanie szczegółowym badaniom, ale diagnoza, choć szybka, nikogo nie może ucieszyć. Lekarka postawi Jarogniewowi straszną diagnozę!

Aneta wróci do Żbika!

Okaże się, że 12-latek cierpi na anemię aplastyczną i doda, że jedynym ratunkiem dla dziecka będzie przeszczep. Czy Darek będzie w stanie zorganizować w krótkim czasie pomoc dla Jarogniewa? Zobaczymy już w 2949 odcinku serialu "Na Wspólnej".

Najnowsze