Na Wspólnej, odcinek 2944: Kasia rzuci Darka! Aneta wróci do Żbika

2019-08-27 13:41 jkk
Na Wspólnej. Darek (Michał Mikołajczak), Kasia (Julia Chatys)
Autor: Instagram Na Wspólnej. Darek (Michał Mikołajczak), Kasia (Julia Chatys)

W serialu "Na Wspólnej" w odcinku 2944 zadzieją się kolejne wahania miłosnych nastrojów wokół Darka (Michał Mikołajczak). Aneta (Dorota Krempa) zmieni zdanie i wróci do niego, choć wydawało się, że nareszcie udało jej się go rzucić. Kasia (Julia Chatys) dowie się, że Darek znów mieszka z żoną i nie będzie chciała go znać! W 2944 "Na Wspólnej" zanosi się na ostateczny koniec miłości kochanków?

"Na Wspólnej" odcinek 2929 - środa, 18.092019, o godz. 20.15 w TVN

W 2944 odcinku "Na Wspólnej" Aneta po tygodniowej separacji wróci do domu i to od razu z nowym pomysłem na wspólne życie z Darkiem! Nowy klient kancelarii doda jej tyle pewności siebie, że będzie chciała kupić dla małżeństwa... luksusowy apartament!

Darek będzie próbował odwodzić żonę od pomysłu, ale przede wszystkim nie zająknie się słowem, że kocha Kasię! Również Bergówna nie dowie się od niego, że znów mieszka z żoną.

Na Wspólnej odc. 2932. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Jarogniew (Olgierd Jaworski), Kasia (Julia Chatys)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2932. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Jarogniew (Olgierd Jaworski), Kasia (Julia Chatys)

W 2944 odcinku serialu "Na Wspólnej" Kasia przypadkiem dowie się, że Aneta wróciła do domu. Odbędzie się dramatyczna scena miedzy kochankami, w której Kasia będzie w rozpaczy i nie dopuści Żbika do głosu!

Jak Żbik pomylił w łóżku kochankę z żoną (CZYTAJ WIĘCEJ TUTA>>>)

Jak donosi "Tele tydzień" Darek "Na Wspólnej" usłyszy od kochanki, że nie jest dziewczyną na telefon, do której on może zadzwonić zawsze, kiedy pokłóci się z żoną. Kasi będzie też żal Anety!

Żbik będzie nadal mocno skoncentrowany na pomaganiu Jarogniewowi (Olgierd Jaworski) w odnalezieniu biologicznego ojca. Kasia wykrzyczy "Na Wspólnej" niewiernemu kochankowi, że współczuje też nastolatkowi, który mu ufa, bo: - Ty złamiesz serce każdemu!

Jak Jarogniew wyswatał Kasię z Darkiem (WIĘCEJ CZYTAJ TUTAJ>>>)

Kasia zakończy dramatyczną scenę zakazując kontaktu z nią Żbikowi. Czy to będzie koniec miłości kochanków i Darek wróci do żony? Przekonamy się już niebawem w kolejnych odcinkach serialu "Na Wspólnej"!

Najnowsze