Na Wspólnej, odcinek 2923: Seks Darka i Kasi. Pomyli kochankę ze swoją żoną Anetą!

2019-07-11 11:22 Ag
Na Wspólnej odc. 2678. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2678. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

Upojne sceny w "Na Wspólnej" z małżeńską zdradą w tle! Darek Żbik (Michał Mikołajczak) i Kasia (Julia Chatys) znów się do siebie zbliżą. Dojdzie do tego, że wybiorą się na piknik razem z Jarogniewem (Olgierd Jaworski), po którym nastąpi ciąg dalszy. W 2923 odcinku "Na Wspólnej" byli kochankowie nie zapanują dłużej nad namiętnością. Gdy para będzie uprawiała seks, Żbik nagle otworzy oczy i zobaczy swoją żonę Anetę (Dorota Krempa)!

"Na Wspólnej" odcinek 2923 - poniedziałek, 7.08.2019, o godz. 20.15 w TVN

Kasia i Darek z "Na Wspólnej" znów będą mieli romans, a Żbik zdradzi z byłą kochanką swoją żonę Anetę? Sprawy nie będą tak oczywiste niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Faktem jest, że zakochany Darek będzie wykorzystywał każdą okazję, by zbliżyć się do Kasi. A pomoże mu w tym Jarogniew.

Sympatia jaką Bergówna obdarzy chłopca z biednej rodziny sprawi, że Żbik tylko na tym zyska. Tym bardziej, że Aneta ewidentnie nie będzie miała podejścia do 12-latka.

Przeczytaj koniecznie: Na Wspólnej, odciek 2917: Pożegnanie Darka z Jarogniewem. Aneta potraktuje biednego chłopca wyjątkowo podle - ZDJĘCIA

Po wspólnym pikniku prawnik będzie w takiej euforii, że kiedy zaśnie w 2923 odcinku "Na Wspólnej" przyśni mu się seks z Kasią! Czar intymnych chwil w ramionach ukochanej szybko jednak pryśnie. Zaraz po tym jak Darek otworzy oczy zobaczy, że obok niego w łóżku leży nie Kasia, ale Aneta.

I co najgorsze, żona zacznie się do niego przytulać. Aneta będzie chciała skusić Darka na igraszki w łóżku, ale Żbik nie zdoła zapomnieć o tym, że przed chwilą we śnie kochał się z Kasią. Z niezręczniej sytuacji ocali go dzwoniący telefon. Darek szybko wyskoczy z łóżka, żeby odebrać.

//towideo.pl/embed/NTEwNjc=

Ale w 2923 odcinku "Na Wspólnej" Aneta nie odpuści mężowi i kolejny raz poruszy temat dziecka. Jak tym razem wybrnie Żbik? Tak samo sprytnie i skutecznie. Wyjaśni, że to nie jest czas na dziecko, bo teraz chciałby się skupić tylko na niej, a przy maleństwie nie będą mieli zbyt wielu chwil dla siebie. Słowa Darka sprawią, że Aneta uwierzy w szczerość jego intencji...

 

Najnowsze