Na Wspólnej, odcinek 2902: Jarogniew zeswata Kasię z Darkiem? Ukryje przed Anetą ich schadzkę

2019-06-10 12:24 emagu
Na Wspólnej, odc. 2889. Darek (Michał Mikołajczak), Jarogniew (Olgierd Jaworski)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2889. Darek (Michał Mikołajczak), Jarogniew (Olgierd Jaworski)

Nastoletni syn Darka (Michał Mikołajczak) zeswata go z Kasią (Julia Chatys)? W 2902 odcinku "Na Wspólnej" Jarogniew (Olgierd Jaworski) spędzi miłe popołudnie z prawnikiem i jego młodą przyjaciółką. Żbik poprosi chłopaka o dyskrecję i tak narodzi się między nimi męska przyjaźń. Co wydarzy się dalej? Poznaj szczegóły nowych odcinków "Na Wspólnej" w TVN!

"Na Wspólnej" odcinek 2902 - wtorek, 2.07.2019, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Darek zrobi wszystko, żeby odzyskać prawo do wykonywania zawodu. Właśnie tak trafi do fundacji pomagającej dzieciom z rozbitych rodzin i zaopiekuje się Jorginiewem.

Ta inicjatywa spodoba się także Kasi, która poprze działania odmienionego prawnika zawieszonego w obowiązkach. Chłopak, którego przygarnie Żbik od razu zauważy, że między nim i Bergówną iskrzy! Przystojniak szybko utnie niewygodny temat i poprosi "syna" żeby nie wspominał o spotkaniu z Kasią przy Anecie (Dorota Krempa).

Od tej pory Żbik będzie miał sekret, który połączy go z chłopcem. Wygląda więc na to, że Jorginiew na nowo zeswata Darka z Kasią!

-Z wiatrem lub pod wiatr. Na razie jesteśmy na etapie, że znowu się poznajemy. Czy będziemy razem? Nie wiem. Mogę tylko zdradzić tyle, że Katarzynka i Darek mają się ku sobie, ale tak się bronią, że aż się prosi, żeby w końcu się w siebie wczepili i się nie rozłączyli. Jak to wszyscy chcą i my oczywiście też! - powiedziała Julia Chatys zdradzając, że między nią i ekranowym Żbikiem jeszcze będzie gorąco!

ZOBACZ: Na Wspólnej. Kasia na stałe zwiąże się z Darkiem?

Najnowsze